Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisKas naujo?Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Prisistatyk

Go down 
+14
< Evelina >
Robertas
aseren123
Mk
Indrute
GercY
eglute xD
Goodie
Rimas
SuperstarQueen
J
simka
Arvydas
Egis
18 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimeAntr. 08 05, 2008 7:31 pm

Kas esi, is kur esi, nuo kada susidomejai Madonna ir tt. Butu faina, kad ir foto prisegtum Smile Idomu pamatyt su kuo bendrauji:)
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimeKv. 08 07, 2008 10:51 am

Mano tikras vardas Egidijus:) Gyvenu Vilniuj.. studijuoju ISM Vadyba Ir Verslo administravima:)
Madonna susidomejau nuo 1998, kai pussesere padovanojo Ray Of Light albuma:) O rimtesnis susidomejimas kilo nuo 2004.. nuo tada pradejau daug rinkt.. pirktis albumus ir tt:)
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimeKv. 08 07, 2008 4:11 pm

Mano vardas Arvydas Rolling Eyes ,gyvenu kretingoje,mokausi vidurineje .Madonna susidemejau 2000m. kai "stilius"zurnale pamaciau jos dideli aprasyma su foto
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePen. 08 08, 2008 3:56 pm

mano vardas Simona.gyvenu Panevezyje.siais metais baigiau vidurine ir istojau i SU Anglu filologija.kada tiksliai susidomejau Madonna net negaliu pasakyt.kazkaip viskas nutiko labai staigiai.man rodos kai jos hitai kaip Hung up, Sorry, Jump buvo pacios populiariausios.nuo tada duomiuosi viskuo kas yra susije su sia puikia asmenybe.ji dabar mano idealas daugelyje gyvenimo sryciu.
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePen. 08 08, 2008 8:59 pm

I Siauliu Istojai? Smile Galvojau i Vilniu atleksi Sad xexe cyclops
Sveikinu Istojus! cheers
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 3:12 pm

tik db tavo zinute pamaciau Very Happy aciu uz sweikinus! Very Happy seip gerai ir blogai kad ten istojau.gerai kad atstumas nedidelis ir aisku kainos zemesnes negu vln. bet butu buve faina vln su tavim susitikt Very Happy Very Happy gal ir daugiau ten fanu yra. Very Happy bet nieko, jei pavyks sukurti kazka panasaus kaip uzsienyje (sventes skirtas ivairioms madonnos progoms pamineti) tikrai susitiksim. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 3:20 pm

As tikrai manau, kad darysim bendra susitikima santa

Kol kas nepasakyciau, kad dauguma is vilniaus.. lb cia mes visi issimete per visa lietuva.. ir 2 nares is anglijos turim Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 7:56 pm

sveiki visi
Very Happy

mano vardas Jurate. jau beveik 4 metai kaip gyvenu, dirbu ir studijuoju DB. MADONNA susidomejau 2005 metais, kai pamaciau jos Drowned World Tour DVD. buvau tiesiog suzaveta.... po to perziurejau jos kitu koncertu DVD (Re-Invention ir Girlie Show).... na tada ir prasidejo mano Madonnos manija......... tiesiog uzsivedziau..... ir kai isejo jos albumas Confenssions on a dance floor nusprendziau zut but vaziuoti i jos koncerta.... kaip tik BBC pranese apie jos tura Confessions ir pradejau bilietu "medziokle". taigi 2006 07 31 Cardiffe pamaciau Madonna.... koncertas paliko neisdildoma ispudi, nieko panasaus nebuvau macius, kiek besu buvusi koncertuose niekas neprilygo tam ka pamaciau Cardiffe.... ir niekad nemaniau, kad gali buti dar labiau "crazy" fanu nei as pati.... ta savaitgali visas Cardiffas alsavo Madonnos dvasia..... visos kavinukes, klubai leido jos hitus...... fanai per didziausia lietu nakvojo palapinese, kad tik pirmieji galetu ieit i Millenium stadium..... ir nei vienoj arenoj nebuvo tokiu "bangu" kaip buvo per Madonnos koncerta.... Madonna is the Best ever ir jos fanai taip pat cheers

na o dabar laukiu rugsejo 11 kaip pamatysiu M Wembley arenoje Very Happy
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 8:17 pm

Sveikinu prisijungus prie Lietuvos fanu burelio Wink

Kol kas is musu "kieciausia" esi Very Happy Macius Confessions Tura ir vaziuosi i Sticky And Sweet Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 8:29 pm

aciu uz sveikinimus... labai malonu susitikt bendraminciu.... is mano draugu nei vienas neserga Madonnos manija... bandziau uzkrest, bet nepavyko Very Happy Very Happy Very Happy siaip visi norejo vaziuot i jos koncerta, bet kaina kiek per didele jiems pasirode...
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 8:33 pm

mano draugai ir nepasiduoda mano bandymui uzkrest juos madonna Smile nors pussesere uzsikrete Smile)

Anglijoj gyvenant.. galima susitaupyt bilietui.. Bet Lietuvoj.. turbut pati zinai.. beviltiska.. kokiam studenciokui ar moksleiviui Sad
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 8:39 pm

pala minejai kad yra dar viena formo nare is uk... kuri? gal ir ji vaziuos i s&s londone?
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 8:47 pm

Mano pussesere Smile Ji svarsto.. bet bilieto dar neturi.. ir neisleis jos is darbo Sad
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 8:55 pm

na bilietu dar yra, bet prastose vietose, nebent is perpardavinetoju ka radus.... siaip as nelabai supratau.... pati bilietus pirkau is ticketmaster.... maksimali bilieto kaina buvo 160 svaru... cia jau kaip galvojau golden ratui, bet pasirodo ir as pati mokejau 160, nors mano vietos sedimos ir ne prie pat scenos, truputi atokiau.... manau nesazininga.... suprasciau jei buciau pirkus is perpardavinetoju, bet cia is oficialios svetaines.... ir manau max kaina turetu buti geriausiom vietom.... kiek buvau koncertu niekada tokiu nesusipratimu nebuvo....
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 9:00 pm

Golden Ringo bilietus tik ICON nariai galejo pirkt Smile Fanu bilietai.. o stovimas yra pigesnis nei sedimas.. Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 9:23 pm

ar cia vienintelis lietuviskas Madonnos fanu forumas? ar yra koks fan klubas? reikia pritraukt daugiau nariu...
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 9:26 pm

Lietuviskas Madonnos vienintelis Smile Traukiam narius.. po truputi musu cia daugeja Smile bandau visur det si adresa, kad vis daugiau zmoniu aptiktu.. ir po truputi augam Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 9:28 pm

na palinkekim sau augt ne po truputi o sparciai cheers bounce
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 9:37 pm

Stengiames Smile Tikrai tikiu, kad Madonna Lietuvoj turi nemazai fanu Smile Nors labai ilgai ieskojau bendraminciu..
pirma atidariau Blog'a kur verciau visas naujienas.. bet del moxlu..neuzteko man laiko ir teko apleist blog'a... tada atidariau si foruma, kur visie galetu keistis greit naujienomis Smile

Bet yra planai ateityje atidaryt Madonnos lietuviska puslapi, tiesiog reikia zmoniu kurie padetu Smile Ir jau kaip musu Madonna - LT fanu klubas egzistuoja Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimePir. 08 25, 2008 9:56 pm

matau kad dar ne visi forumo nariai prisistate Smile butu smagu apie visus daugiau suzinoti Very Happy
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimeAntr. 08 26, 2008 9:53 am

musu burelis labai sparciai auga Very Happy Very Happy labai saunu kad zmones domisi madonna ir jos kuryba. Very Happy
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimeKv. 08 28, 2008 2:58 pm

wow ... jau turim 12 nariu
Atgal į viršų Go down
SuperstarQueen

SuperstarQueen


Pranešimų skaičius : 587
Age : 29
Šiuo metu gyvenu : Airijoje
Registration date : 2008-08-27

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimeKv. 08 28, 2008 3:07 pm

na seip tai labai mazai,as esu uzsiregistravus www.missleading.com ten taip pat yra forumas toks pat kaip sitas,jisai siais metais atsidare,ir beto yra super,tiek daug visko galima rasti,labai patinka
Atgal į viršų Go down
http://www.madonnasuperstarqueen.blogspot.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimeKv. 08 28, 2008 3:12 pm

bet ten ne lietuviskas?
Atgal į viršų Go down
SuperstarQueen

SuperstarQueen


Pranešimų skaičius : 587
Age : 29
Šiuo metu gyvenu : Airijoje
Registration date : 2008-08-27

Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitimeKv. 08 28, 2008 4:13 pm

ne deja ne lietuviskas,anglu kalba,na aisku jeigu suprantate tai uzsiregistruokite WinkPrisistatyk 00909614
Atgal į viršų Go down
http://www.madonnasuperstarqueen.blogspot.com
Sponsored content





Prisistatyk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Prisistatyk
Atgal į viršų 
Puslapis 110Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Apie Viska.. :: Fanai-
Pereiti į: