Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisKas naujo?Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Prisistatyk

Go down 
+14
< Evelina >
Robertas
aseren123
Mk
Indrute
GercY
eglute xD
Goodie
Rimas
SuperstarQueen
J
simka
Arvydas
Egis
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 8:28 am

sveikas Very Happy malonu susipazinti Naj saunu kad prisijungiai prie musu jumpy
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 8:55 am

simka >>>> taip Estijoje Very Happy važiuosiu su tėvais, visai nieko būtų važiuoti su kokiais draugais, bet mano tarpe nėra tokių, kurie galėtų pakloti 440 lt už bilietą į Madonnos koncertą Very Happy kai klasiokams pasakiau , tai dar iki dabar šneka Very Happy tau galvoj negerai ar kaip Very Happy dar kažkada sakau ką reikės daryti jei madonna prieis prie manes su mikrofonu ir paklaus koks mano vardas ir kokią dainą norėčiau, kad ji padainuotų, sakau jiems kažin ar ištars mano vardą Very Happy gal reikia pasivadinti David Very Happy tai dar iki dabar primena: viskas bus gerai Domai ištars Madonna tavo vardą Very Happy tėvai iš pradžių nenorėjo į jos koncertą, po to užsinorėjo, bet buvo jau per vėlu Boom važiuosim kokiom 3 dienom aplankysim Taliną ir t.t. Very Happy
EGIS >>> pasistengsiu, nežinau ar pavyks geek tarp kitko Madonnos foto tavo profilyje panaši į vampyrę Very Happy galėtų vaidinti Twilight tesinyje New Moon Very Happy
Rimas >>> man ir malonu susipažinti Wink
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 9:03 am

Buvo gandu, kad Madonna vaidins New Moon - Twilight Tesinyje, bet ir liko tik kalbom.. Ir del soundtracko buvo kalbu, bet naujos dainos tikrai netiks dance stiliaus.. tai arba dar kazka irasys rudeniui specialiai arba ir liks kalbom Smile)

New Moon trailer:




Labai laukiu filmo, nes knyga gera Wink
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 9:09 am

Būtų geras Boom jei ji vaidintų :d kokia tolima Kalenų tetulė Very Happy kuri nori Edvardą nugvelbti iš Belos Very Happy nors knygoj apie tai nebuvo rašoma Very Happy man ji tiktų tos raudonplaukės personažui Very Happy juk per Confessions tour buvo plaukus ryžai nusidažiusi Very Happy Naj knygos tikrai neblogos , buvo čia pora mėnesių manija, ypač Bela patiko Very Happy graži labai dabar kažkaip jau nurimo, nors kai žinau, kad jau greitai knygynuose pasirodys Užtemimas :d tai vėl manija kyla afraid žinau internete yra jau visų keturių dalių vertimas Very Happy bet geriau palauksiu profesionalaus , tarp kitko koks sutapimas kol rašau žinutę į Madonnos forumą kažkas gretiname name leidžia Madonna Hung up Naj Very Happy scratch aš prieš pusvalandį leidau per youtube.com iš grammy šitos dainos pasirodymą po to iš EMA Very Happy matyt išgirdo ir nukopino Very Happy dabar ir man reikės užleisti
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 1:02 pm

Sveikas Domai Smile saunu, kad prisijungiai prie musu cheers
Atgal į viršų Go down
< Evelina >

< Evelina >


Pranešimų skaičius : 564
Registration date : 2009-06-05

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 1:15 pm

Domai, labai smagu, kad nutarei prisijungti prie musu komandos Very Happy Yay Yay
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 5:58 pm

Labas Domai, malonu kad prisijungei prie musu burio bang bang bang labai siltas prisistatymas Wink

kaip saunu kad irgi vaziuoji i M koncerta, tik gaila kad ne su mumis i Warsuwa... beje kaip sekesi isigyjant bilietus Golden Ringa? mes tai privargom... visa savaite polskiu svetaine refreshinom, kol pagaliau ismete i pardavima Goldenus... na bet pasiekem savo cantstop
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 11:01 am

Arvydas >>> sveikas Naj
Evelina >>> man ir smagu Very Happy
Scorpione77777 >>> Ačiū, man ir malonu susipažinti Smile iš pradžių buvo minčių apie Varšuvą, tačiau Lietuvoje taip plačiai nereklamavo Madonnos koncerto Lenkijoje, per Tv reklamas daugiausia apie Taline vyksiantį koncertą buvo Smile be to mama skaitė internete, kad vyks koncertas Lenkijoje ir kad viena agentūra veža su autobusu apgyvendina ir pan. tačiau buvo parašyta, kad tik nuo 18 metų, tai ji pagalvojo, kad koncertas skirtas tik nuo 18 m. Very Happy aišku ji klydo, bet smagu, kad į Estiją važiuosiu, visgi manęs Lenkija netraukia nieko ten gero, prisiminimai iš Lenkijos nekokie: išskyrus nuolat tvarkomus kelius ir nežmogiškus kamščius keliuose... Boom Iš pradžių užsiregistravau viename Latvijos puslapyje, kuris būtent ir turėjo pradėti pardavinėti bilietus, tačiau įvyko daug keblumų, visaip bandžiau, bet nepavyko, internete bilietai keletą dienų anksčiau buvo pradėti pardavinėti, o prekybos taškuose turėjo pasirodyti ketvirtadienį tik Klaipėdoje ir Kaune Cinamon'e, ketvirtadienį buvo nesvarbios pamokos (tik keturios) tad ryte išvažiavau į Klaipėdą 8.00 h jau buvau Klaipėdoje, 8.30 buvau Akropolyje, tačiau antram aukšte nieko nebuvo, nusprendžiau nueiti į kavinę atsigerti kavos, kai atėjau 9.00 eilėje jau buvo 6 žmonės, tad užėmiau eilę ir laikiau kumščius, kad tik gaučiau bilietą į fanų zoną, eilė vis ilgėjo ilgėjo, kol galų gale atėjo 10.00 h greitai puoliau prie kasos, pardavėja paklausė kokio bilieto norėčiau pasakiau už 440 lt Very Happy ji kažką spaudinėjo, spaudinėjo galvojau jau nebėra , bet visgi buvo, kai gavau bilietą galvojau, kad sapnuoju afraid Boom paskambinau tėvams, draugams Very Happy po to įsidėjau į palto kišenę ir kol visą dieną buvau Klaipėdoje kartas nuo karto pasižiūrėdavau į palto kišenę ar nieko neatsitiko mano bilietui Very Happy tai tokia istorija Wink
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 11:16 am

wow, tavo istorija irgi turininga, labai nustebino kad prekybos taskuose pardavinejo bilietus i fanu zona.... o mums nete tiek sunkiai buvo juos gauti... galvojau prazilsiu cantstop cantstop cantstop
is pradziu ir mums buvo minciu vaziuoti i talino koncerta, bet as negavau atostogu tom dienom, tai aciu forumieciams labai labai kad sutiko vaziuoti i varsuvos koncerta Slave Slave Slave jumpy jumpy jumpy bigkiss
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 11:32 am

Lietuvoje bilietų buvo pardavinėjama labai nedaug tik apie 1000 kažkur gal 2000 bet ne daugiau, o Dainų Slėnis Taline net 75000 žiūrovų talpina. Džiaugiuosi, kad jūs gavot Naj mano koncertas įvyks anksčiau negu jūsų, būtinai pasidalinsiu įspūdžiais foto ir video Very Happy būsiu antras po tavęs, kuris apsilankė Madonnos koncerte Very Happy
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 11:37 am

jo, komentaru ir foto ir video tai LABAI LABAI LABAI LAUKSIM... butinai pranesk, daryk fanu dienorasti ir panasiai cantstop cantstop cantstop
o Egis irgi buves Live Earth koncerte kuriame ir M pasirode (baltas pavydas, negavau bilietu) cantstop
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 12:29 pm

Būtinai pranešiu jums Very Happy dabar negaliu nustovėti vietoje ką tik skambinau auklėtojai (lietuvių mokyt.) paklausiau kaip ryt dėl pupp įskaitos (10 kl.) pasidomėjau kaip sekėsi parašyti rašinį, sakė parašiau labai gerai iš 34 balų surinkau apie 30 - 32 balus Naj tai džiūgauju dabar, išvis šiais metais ir praeitų metų gale pastebėjau kokią didžiulę naudą man davė knygos, per vasarą tiek daug knygų skaičiau, ypač E.M.Remarko,ir rašinius rašyti pradėjo sektis daug geriau Very Happy pasirinkau temą "Žodžio galia". Tai rašiau ir apie Balio Sruogos Diebų Mišką ir apie Remarko kūrybą ir daug istorijos apjungiau apie Stalino Hitlerio žodžio galią... Slave
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 12:37 pm

wow, sveikunu bang bang bang saunuolis bang bang bang
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 12:47 pm

Sveikinu!


Bet busiu grieztas... Nuo temos nukrypimas ziaurus Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 12:50 pm

scorpione77777 >>> ačiū
EGIS >>> juk žinutės pradžioje viskas į tema, tik pabaiga ne į temą gal... boss Yeeah iknow
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 5:17 pm

Prisistatyk - Page 8 F51ca3wl010ca00x5mecarq
Prisistatyk - Page 8 Alim1518.th


Kaip zinau cia saket foto reikia idet, Naa dedu kelias senas foto Boom nenusigaskit pamate.. Ill Aaaa lol! lol!
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 6:36 pm

kazi ko cia issigast cantstop cantstop
smagu kad idedat foto, nes norisi isivaizduot su kuom bendrauji... Yo Yo Yes!
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 6:52 pm

aha Wink visad idomu pamatyt zmogu, nes dauguma uzsislepe buna Smile)
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
< Evelina >

< Evelina >


Pranešimų skaičius : 564
Registration date : 2009-06-05

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 6:53 pm

Pritariu Very Happy Yes!
Atgal į viršų Go down
~Himitsu.

~Himitsu.


Pranešimų skaičius : 17
Age : 29
Šiuo metu gyvenu : Svajose.
Registration date : 2009-09-08

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeŠt. 09 12, 2009 6:19 pm

Aš nė nežinau kaip Jums prisistatyt. ;D
Esu Monika, man penkiolika. Geriau neklauskit iš kur, nes vistiek tos vietos, lažinuos nežinosit. ;D Baigiau Meno mokyklą, moku grot smuiku, pianinu ir gitara. Tačiau šių instrumentų neliečiau nuo birželio vidurio. ;DD Šiuo metu pradėjau lankyti fotografiją, piešiu. Niekur neinu be iPod'o. Naktimis visada užmiegu ir miegu su muzika. ;} Mėgstu draugiškus žmones, nemėgstu, oi kaip nemėgstu melagių ir veidmainių. ;/ Jei plačiau apie muziką, tai klausau labai įvairios, išskyrus hip-hop'ą, repą ir tectoniką ar electro, net nežinau kaip vadinasi, bet laabai nemėgstu. ;D Myliu metalą, roką, pankroką, alternatyvųjį metalą; roką, soul'ą, pop-roką ir pasaulinę POP muziką. Anksčiau laabai nekenčiau viso visutėlio popso, tačiau dabar pripažįstų, kad popsas nėra tik Riaubyškytė, Yva ar Olialia mergaitės. ;DDDDDDD Kokios man grupės,atlikėjai patinka... Mmm. Very Happy Tuoj įsijungsiu iTunes, nes mintinai nemoku visų. ;D AC/DC, Amy Winehouse, Aretha Franklin, Avril Lavigne (daugybę metų.;D), Billy Talent, Boys like girls, Breaking Benjamin, Cranberries, Demi Lovato, Duffy, Eyes set to kill, Elvis Presley, Gabriella Cilmi, Get up kids, GREEN DAY,MADONNA, Michael Jackson, Janet Jackson, McFLY, Nightwish, Oasis, P!nk, Simple Plan, Slipknot, SUM 41, Three days grace, 30seconds to mars... tai tiek. ;DD
Apie Madonną, galima sakyti, kad jau gimus žinojau, jog tokia yra. ;D Lygiai taip pat ir su M. Džeksonu, Elviu Presliu, Bitlais ... Man Ji patinka, kaip asmenybė, kaip daininkė ir pan. Tiesiog žavi, nors apie Ją beveik nieko nežinau, neseniai pradėjau domėtis ir klausytis Jos muzikos. ;D Tai vat. ;D
Nežinau ką dar papasakot. ;D Einu iš proto dėl violetinės ir žalios. ;D Na ir viskas... Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://michael-jackson.forumotion.com
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 34
Registration date : 2008-05-24

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 8:14 am

labai fainas prisistatymas Monika jumpy Yes! Yes! labai idomu buvo paskaityti Yes! beja, megsti gera muzika Yes! ir pati su muzika gana daug susijusi Yes! tikiuosi pamegsi M kaip ir mes visi siame forume Naj lauksim tavo zinuciu ir buk aktyvi forumo dalyve Yes!
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 8:37 am

Sveika prisijungus Prisistatyk - Page 8 8900 malonu susipazinti Prisistatyk - Page 8 240102
Atgal į viršų Go down
Mk

Mk


Pranešimų skaičius : 720
Age : 29
Registration date : 2009-01-06

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 10:36 am

Sveika Monika! Mmmm Tikiuosi kad su visais puikiai sutarsi Yes! Beje mano megstamiausia spalva taip pat violetine Hmmmm Naa Ir galetum pasakyti kur gyveni net jei nesame apie ta miesta ar miesteli girdeje juk tam reikalingi zemelapiai bang Naa Dance Na vienu zodziu Welcome Hug Ir as taip dziaugiuos kad musu vis daugiau Myliu!! Yay Yay
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 10:54 am

sweika Monika Naj
Atgal į viršų Go down
~Himitsu.

~Himitsu.


Pranešimų skaičius : 17
Age : 29
Šiuo metu gyvenu : Svajose.
Registration date : 2009-09-08

Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 11:19 am

Oi, kokie Jūs visi mieli. Very Happy
Ir draugiški. :} Labai ačiū.

Beje aš iš Liukonių kaimo. ;DDDDDD
60km nuo Vilniaus. ;D
Na maždaug, įsivaizduojat. Smile
Atgal į viršų Go down
http://michael-jackson.forumotion.com
Sponsored content





Prisistatyk - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisistatyk   Prisistatyk - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Prisistatyk
Atgal į viršų 
Puslapis 810Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Apie Viska.. :: Fanai-
Pereiti į: