Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisKas naujo?Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Madonnos grozio paslaptis

Go down 
+4
eglute xD
J
simka
Arvydas
8 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeSk. 10 05, 2008 12:15 pm

Nuo pat gimimo Madona pasižymi gebėjimu išsiskirti iš minios ir būti ne tokia pilka kaip kitos. Madona it chameleonas – neturi jokių problemų transformuodama savo išvaizdą ir gyvenimo būdą: „Dar vaikystėje sau pažadėjau, kad visą gyvenimą liksiu jauna ir tuo išsiskirsiu iš savo bendraamžių“, - su šypsena veide kalbėjo scenos karalienė Madona.
Jei paklaustumėte savo mamų, o gal net ir močiučių, jos patvirtintų faktą, jog Madona vis dar tokia pat jauna ir energinga, kokia buvo prieš dvidešimt metų. Kokia Scenos grandės grožio ir jaunystės paslaptis? „Kokia mano paslaptis? Aš degu noru atrodyti nuostabiai ir nepakartojamai. Noriu, kad mano vaikai, mano artimieji manimi didžiuotųsi. Be to ir mano darbas reikalauja aukų“, - dėstė Madona. „Aš niekada nesupratau moterų, kurios sulaukusios vidutinio amžiaus nutaria, jog joms nieko nebereikia: nebūtina atrodyti patraukliai, nebeskiria dėmesio savo išvaizdai, atsisako kosmetinių priemonių, makiažo, ekstravagantiškų šukuosenų ir netgi sporto!“, - su nuostaba kalbėjo visada patraukliai atrodanti mamytė.
Nenorite priklausyti tai moterų grupei, apie kurią su pasipiktinimu kalbėjo Madona? Imkitės priemonių jau dabar! Mes jums siūlome keletą patarimų, kuriais vadovaujasi ir Madona. Norite atrodyti pritrenkiančiai? Prižiūrėkite save!
Madona niekada neišeina iš namų be makiažo. Štai Madonos vertingi patarimai.

1 žingsnis: prižiūrėkite savo odą.
Rinkitės tinkamus dieninius ir naktinius veido kremus. Madona myli save, todėl visada renkasi geros kokybės ir jos odai tinkančius kremus. „Visada svarbu, ko reikia jūsų odai. Jei jūsų oda sausa – rinkitės sausai odai skirtą veido kremą. Jei oda mišri – tam skirkite daugiau dėmesio. Žinoma, yra ir mišriai odai skirtų kremų, tačiau aš jais nepasitikiu. Nosytės sritis – visada sausiausia, todėl jai palepinti naudoju riebiai odai skirta dieninį kremą. O likusiai daliai veido – naudoju normaliai odai skirtą veido kremuką“, - savo odos problematiškumą išdėstė Madona. Veido odą reikia prižiūrėti ne tik dieną, bet ir naktį. Prieš guldama į lovą, Madona visada kruopščiai nuvalo odą makiažo valikliu (nesvarbu ar tai tonikas ar pienelis ) ir veidą ištepa naktiniu veido kremu. Taip puoselėjama oda ryte atrodo skaisti lyg kūdikio.

2 žingnis: ryte Madona veidą prausia prausikliu.
„Prausiklis, skirtas kasdienai, neturi būti grūdėtas, kitaip jūsų oda išsausės“, - patarimus žarstė Madona. Paruošiant veiduką makiažui, scenos karalienė jį vėl palepina veido kremu. Po veido prausimo prausikliu ji tampa sausesnė, todėl ją būtina sudrėkinti. Naudokite drėkinamąjį veido kremą.

3 žingsnis: padenkite veidą kremu ir tik tada pirštų galiukais patepkite paakius kremuku, skirtu būtent paakiams. Taip jūsų akys atrodys visada žvaliau ir nekabės „maišai“. Jūs atrodysite kaip nepilnametė, gerai išilsėjusi ir žvali.

4 žingsnis: nepriekaištingas makiažas.
Veidą padenkite matiniu skystu makiažo pagrindu (tokį naudoja Madona, nes jai nepatinka, kai oda dirbtinai blizga). Atkreipkite dėmesį, kaip padengiate juo veidą, nuo to priklausys visas veidelis. Tobuliausiai veido oda atrodo, kai makiažo pagrindą tepate pirštų galiukais, tačiau tai nėra patogu. Todėl Madona jums pataria specialia, šiek tiek sudrėkinta kempinėle skystą makiažo pagrindą tepti nuo nosytės link skruostų ir taip visą veidą. Nepamirškite padengti odos lopinėlio, kurį atidengia dekoltė: „Man akys visada krypsta į tas moteris, kurių veidas skiriasi nuo kūno, tiksliau, kurių veido spalva yra tamsesnė už kaklo odą“.
5 žingsnis: jei jūsų antakiai neryškūs, tai Madona pataria juos paryškinti, kad veidas taptų „pilnavertis“. Madonos antakiai taip pat neryškūs, todėl juos visada paryškina rudu pieštuku arba blakstienų tušu. Žinoma, persistengti nereikia, tačiau skoningai paryškinti antakiai suteiks jūsų žvilgsniui išraiškingumo.

6 žingsnis: akių linijas apveskite juodu akių kontūru, žinoma, nepersistenkite, kad akys neatrodytų kaip neskoningai išdažytos lėlės. Plunksnele apveskite akių kontūrus plonyte linija. Tokiu būdu paryškintos akys atrodys nuostabiai, o žvilgsnis taps išraiškingas ir kerintis. Madona dievina vakarinį makiažą, kurio svarbiausias aspektas yra ryškiai padažytos akys, bet ir tuomet turite jausti ribas.

7 žingsnis: Plunksnele apvestos akys neatrodo taip, kad galėtumėte pasirodyti žmonėms. Madona akis paryškina ir skystais ar biriais akių vokams skirtais šešėliais. Ji mėgsta apatinę voko dalį padažyti tamsesne spalva, pavyzdžiui, ruda ar chaki spalva, o viršuje voko likusią dalį – šviesiais šešėliais, pavyzdžiui, aukso spalvos ar šviesiai šviesiai žalia.

8 žingsnis: „Daugiausia dėmesio skiriu odai, o jau po odos – blakstienų tušui. Mėgstu kokybišką ir prabangų tušą. Mano akys yra gana jautrios, todėl dažniausiai renkuosi garsių firmų blakstienų tušus, kurių kokybė yra garantuota. Mano kosmetinėje rasite daug rūšių blakstienų tušų, tačiau mėgstamiausias man yra juodas, riečiantis ir ilginantis blakstienas, jautrioms akims skirtas, tušas. Sekite, brangios moterys, mano pavyzdžiu renkantis tušą, tuomet neapsiriksite. jei jūsų akys nėra jautrios, vis tiek tokį įsigydamos neprašausite pro šalį. Niekada nežinosi, kada jūsų akys pajautrės“, - patirtį „skolino“ Madona.

9 žingsnis: Lūpos.
Madona mėgsta eksperimentuoti su lūpų dažais. „Mėgstu juos keisti. Man nusibosta naudoti tą pačią lūpų dažų spalvą – tai pernelyg nuobodu tokiai moteriai kaip man“. Madonai patinka rausvos spalvos, ji dažnai renkasi ir kitus jos atspalvius. Padengusi lūpas lūpų dažais, ji pablizgina jas lūpų blizgiu, kad lūpos atrodytų putlesnės ir saldesnės. Jei jūsų lūpos yra plonesnės, Madona pataria jas apvesti panašiu į lūpų dažų spalvą pieštuku. Tokiu būdų jas pastorinsite ir įrėminsite. Nepersistenkite! Lūpų kontūras turi būti plonas ir vos matomas, tačiau ir tai suteiks jūsų lūpytėms žavumo.

10 žingsnis: Stilinga šukuosena.
Madonos plaukai siekia pečius, todėl jei norite atrodyti taip pat žaviai kaip scenos karalienė, pasinaudokite jos duodamais patarimais. Madona mėgsta lengvai krintančias garbanas arba vos banguotus plaukus. Garbanos jai asocijuojasi su vėjavaikiškumu, kurio, anot Madonos, dabar taip trūksta moterims. Kad plaukai atrodytų tvarkingi, jie turi būti išplauti. Puoselėkite plaukus taip kaip Madona ir vyrai kris jums po kojomis. Ji mėgsta savo plaukus palepinti aliejukais, balzamais ir kaukėmis: „Visos priemonės, kurios yra rekomenduojamos, manau, yra geros, tereikia jas pasirinkti ir surasti tinkamas sau. Aš naudoju plaukų balzamą, kartą ar du per savaitę palepinu plaukus kaukėmis, o plaukų galiukus, kad jie atrodytų sveikesni ir neišsišakoję – patepu plaukų galiukams skirtu serumu“. Taip pat Madona pabrėžia, jog nuaugusios plaukų šaknys moters tikrai nepuošia. Privalote reguliariai dažyti plaukų šaknis. Jei nenorite žaloti plaukų dažnai, tai padažykite tik plaukų šaknis (taip daro ir pati Madona). Kad suformuotumėte tokią šukuoseną, kokią mėgsta Madona, turite drėgnus plaukus susukti stambiais suktukais, o jei neturite laiko, tai galima padaryti ir apvaliu plaukų šepečiu bei plaukų džiovintuvu. Paimkite plaukų sruogą ir ją apsukusi plaukų šepetį, džiovinkite džiovintuvu. Tada atsargiai sruogą išsukite ir taip darykite su visais plaukais. Tačiau Madona primena, kad plaukų džiovintuvas kelia grėsmę plaukams, todėl jei tik turite laiko, banguokite plaukus plaukų suktukais – tai daug paprasčiau ir sveikiau, beje, ir garbanos laikysis ilgiau. Jei jūsų plaukai nelinkę banguotis ir ilgai išsilaikyti – papurškite juos plaukų laku ar garbanėles patepkite plauku standikliu, žėlė.

Tau jau keturiasdešimt, o patrauktum net 20-metį!
Norite tokios „pastabelės“ savon pusėn? Tai visai paprasta. Madona pataria skirti daug dėmesio savo figūrai ir aprangai. Visos moterys pavydi Madonai figūros. Ji atrodo tarsi jaunuolė, nors jai jau daugiau nei 40 metų. Kokia jos paslaptis? „Aš daug sportuoju, užsiiminėju joga ir kitomis svečių kultūrų sporto šakomis. Tačiau mano figūrą daugiausiai formuoja šokiai. Daug judu scenoje, o apie treniruočių skaičių net nekalbu. Kitiems atrodo net neįtikinama, kad tokio amžiaus sulaukusi moteris vis dar turi tiek jėgų.
Man patinka šokiai ir žinau, kad tai tik į naudą, formuojant tobulą figūrą. Norėčiau palinkėti visoms moterims stiprybės ir valios užsiimti kokia nors sporto šaka, nes tai suteikia pasitikėjimo savimi, noro gyventi ir jaustis gražiai bei geidžiamai. Liekna moteris – seksualesnė. Turbūt taip pasakytų ne viena moteris ir dar daugiau vyrų“, - kalbėjo Madona. „Žinoma, sporto ir šokių man nepakanka. Retkarčiais engiu savo organizmą griežtomis dietomis. Esu pamiršusi miltinius patiekalus, renkuosi žalumynus: daržoves, vaisius, o mėsą pakeičiu žuvimi. Tai gerai ne tik mano kūno formoms, bet ir sveikatai.“, - nepamiršta tikrojo metu skaičiaus Madona. „Graži, tvarkinga ir sveika moteris – štai kas yra tikras seksualumas! Ir nesvarbu, kiek jums metų, svarbu tai, kaip jaučiatės ir kaip norite atrodyti kitų akyse“.
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeSk. 10 05, 2008 1:28 pm

aciu arvydai uz sita straipsni nors as ji jau skaiciau bounce bounce bounce man labai patiko kaip madonna klaba apie vidutinio amziaus moteris ir ju poziuri i save bounce mano nuomone yra lygiai tokia pat. bounce bounce bounce manyciau visie reiktu imti is m pavyzdi Very Happy
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeSk. 10 05, 2008 9:01 pm

aciu Arvydai uz straipsni Wink
na vienos is savo grozio paslapciu ji nepaminejo... ir pacios svarbiausios Very Happy Very Happy Very Happy PLASTINES OPERACIJOS Very Happy Very Happy Very Happy beto galetu ir su rankom kazka daryti, nes jos isduoda amziu Shocked
bet siaip M ne viena moteris turetu pavydet... senele atrodo nuostabiai Yay Yay
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimePir. 10 06, 2008 12:11 pm

rankas manau jai reikia implantuoti naujas Very Happy
Atgal į viršų Go down
eglute xD

eglute xD


Pranešimų skaičius : 361
Age : 28
Registration date : 2008-08-31

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimePir. 10 06, 2008 1:59 pm

aha tikrai rankos amziu isduoda kaskada kai pamaciau tj issiziojau affraid affraid bet del implantu ranku tj ka zn geek geek Very Happy
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimePir. 10 06, 2008 2:42 pm

Kazkada ziurejau kazkokia laida apie operacijas ir tt.. tai ranku operuot - grazint neimanoma.. neatsimenu tik priezasciu Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
eglute xD

eglute xD


Pranešimų skaičius : 361
Age : 28
Registration date : 2008-08-31

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimePir. 10 06, 2008 2:53 pm

tj tikriausiai poto nevaldys M ranku jeigu implantuos tj kas tada mikrafona laikys lol! lol! lol! lol!
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimePir. 10 06, 2008 7:12 pm

MADONNA IR ALEX RODRIGUEZ - VĖL KARTU!
Die Nachrichten
2008 10 06
Spausdinti
New York. Alex Rodriguez (33) prieš kelias savaites išsiskyrė su savo žmona (mes apie tai jau rašėme). Galima priežastis: Madonna (50). Praėjusią savaitę pora buvo pastebėti romantiškai vakarieniaujant.

Žurnalui "Us Weekly" šaltinis sakė: "Jie vakarieniavo prabangiame "Dos Cominos" restorane. Jie atrodo labai artimai".

Jau anksčiau sklandė gandai, kad Madonna ir Alex Rodriguez sexuodavo prabangiuose dainininkės apartamentuose Niujorke.

Po skyrybų pop karalienė neigė gandus, kad ji ir Alex yra slapti meilužiai. Madonna sakė: "Aš pažįstu Alex Rodriguez per Guy Oseary (36), kuris yra mūsų vadybininkas. Aš atsivedžiau savo vaikus į jo beisbolo rungtynes. Aš nesu romantiškai susijusi su Alex Rodriguez. Nesu susijusi ir su jo skyrybomis".
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimePir. 10 06, 2008 8:33 pm

is kart po sio straipsnio spaudoje pasirode sitas Very Happy http://allaboutmadonna.com/2008/10/madonna-a-rod-didnt-dine-out-i.php
Atgal į viršų Go down
eglute xD

eglute xD


Pranešimų skaičius : 361
Age : 28
Registration date : 2008-08-31

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeAntr. 10 07, 2008 4:45 am

tai senele nauja romana pradejo Very Happy Very Happy lol! lol! Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeAntr. 10 07, 2008 9:11 am

na as taip nemanau Very Happy
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeAntr. 10 07, 2008 10:37 am

Butu gerai jai tai butu tiesa Smile
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 4:56 pm

jo rankos isduoda amziu, bet man jos atrodo visai normaliai.as ten nk nuostabaus nematau. Very Happy Very Happy rankos kaip rankos. bounce bounce o del to romano tai nesamone kazkokia.as pvz netikiu, kad m galetu kazka panasaus.ji tiesiog susitiko pasneket ir t.t.nieko daugiau.kaip jum atrodo?
Atgal į viršų Go down
eglute xD

eglute xD


Pranešimų skaičius : 361
Age : 28
Registration date : 2008-08-31

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 5:14 pm

gali but gali but bet gi nezinot kas jos galvoj db Smile Very Happy Laughing
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 5:16 pm

na viskas negali buti idealu :d
Atgal į viršų Go down
eglute xD

eglute xD


Pranešimų skaičius : 361
Age : 28
Registration date : 2008-08-31

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 5:22 pm

The_Kukas rašo:
na viskas negali buti idealu :d
tikrai taip viskas negali but idealu man jinai patinka tj i rankas demesio nekrepiu ;DD Very Happy
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 5:24 pm

vakar drauge parode paneles zurnale kad buvo po madonnos foto parasyta " madonna tampa vyru " lol!
Atgal į viršų Go down
eglute xD

eglute xD


Pranešimų skaičius : 361
Age : 28
Registration date : 2008-08-31

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 5:29 pm

biski ziauru No no reikia sprogdint ta leidykla (jokE)
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 5:32 pm

Arvydas rašo:
vakar drauge parode paneles zurnale kad buvo po madonnos foto parasyta " madonna tampa vyru " lol!
o kokia ten foto ??? gal buvo straipsnis kox? Suspect :suspect:ten naujas numeris zurnalo ?
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 5:43 pm

na ten buvo mazas straipsnis po foto ,o buvo parasyta del raumenu Very Happy ir zurnalas sio menesio
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 5:45 pm

Arvydas rašo:
na ten buvo mazas straipsnis po foto ,o buvo parasyta del raumenu Very Happy ir zurnalas sio menesio
ryt reiks nueiti i parde pavartyti paskaityneti Very Happy
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 5:47 pm

man atrodo yra uzpakuotas Very Happy
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 5:57 pm

Arvydas rašo:
man atrodo yra uzpakuotas Very Happy
tex pirkti Very Happy nuskanuosiu ir imesiu tada Very Happy
Atgal į viršų Go down
eglute xD

eglute xD


Pranešimų skaičius : 361
Age : 28
Registration date : 2008-08-31

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 6:00 pm

as ir ryt pirksiu ;DD Razz bet turbut nemesiu Very Happy
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 6:47 pm

The_Kukas rašo:
tex pirkti Very Happy nuskanuosiu ir imesiu tada Very Happy

butu fainai Wink
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Madonnos grozio paslaptis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonnos grozio paslaptis   Madonnos grozio paslaptis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Madonnos grozio paslaptis
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Geriausias Madonnos Pasirodymas!
» Madonnos zaidimai
» Madonnos Fanai Lietuvoje '09
» Kokia auditorija klauso Madonnos?
» Geriausias Madonnos Turas!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Madonna :: Apie Madonna-
Pereiti į: