Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisKas naujo?Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Jūsų siūlomi variantai

Go down 
+3
J
super_disco_girl
Egis
7 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 02, 2012 10:41 am

Šioje dalyje galite siūlyti savo dar negalutinius variantus konkursui. Sulaukę kritikos bei komentarų galėsite darbus patobulinti iki galutinio siūlomo varianto.
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
super_disco_girl

super_disco_girl


Pranešimų skaičius : 15
Age : 86
Šiuo metu gyvenu : Su Sibiro Haskiu
Registration date : 2009-05-08

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pirmasis kokonas sudegė, tuoj sudegs ir Feniksas   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimePir. 05 07, 2012 6:19 pm

Gerb. forumo Madonna-Lietuva.forummotion.com nariai, svečiai, administratoriai, valytojai, dizaineriai, šokėjai, gyvūnai, keistuoliai, draugai, aktoriai, moderatoriai ir visi kiti (nuoširdžiai apgailestauju, jei ko nepaminėjau, bet jau saulužė leidžiasi, darosi baisu ir tuoj pogulio teks lįsti!...) Aaaa Aaaa Aaaa Aaaa Aaaa ,
siunčiu Jums žinią negirdėtą! Yo Yo Yo Yo Yo Yo Lyg apokalipsės pranašė jaučiuosi barzdota, išpampusi ir išdidi, nes turiu galimybę išskleisti pirštus virš HP kompiuterio klaviatūros ir iškrenkšti (mat sergu plaučių uždegimu Hmmmm ), kad esu pasiruošusi pateikti visai Jūsų/Mūsų madonningai gaujai pirmąją savo serijos "Gyvename biedni ir šokam" dalies variaciją, kol kas stovinčią pačioje modifikacinio kintamumo eilės pradžioje. Yeeah Šiuo darbu bandžiau atskleisti savo "Give me all your luvin'" klipo interpretacijos gaivališkumą bei ypatumus. afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro Bandžiau jungti simbolius į vieną bendrą kompoziciją su apibendrinta siužetine linija, ir štai matote bakterijų ir virusų sukeltą rezultatą (kūriau jį vakar poezijos, karščiavimo ir šokio "tango" įkarštyje; buvau įkvėpta M ir naujojo žymaus artisto Boriso Moisejevo albumo "Pastor". Labai rekomenduoju Yo Yo Yo Yo Yo Yo ). Labai tikiuosi sulaukti atsiliepimų bei siūlymų apie savo ekspresiją, kad galėčiau suktis toliau į vaivorykščių begalybes ir tobulintis. elephant


[img]

Sventas Sventas Sventas Sventas Sventas Sventas Sventas Sventas Sventas Sventas
Su pagarba ir meilės garais,
super_disco_girl Jūsų siūlomi variantai Madonna1a
[/img]
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimePir. 05 07, 2012 10:40 pm

Aaaa Aaaa Aaaa Big Eyes palieku geriau "gyvunams" vertint... Detektyvas
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeAntr. 05 08, 2012 7:27 am

Donttalk WTF? Nk nesupratau.
Atgal į viršų Go down
Mk

Mk


Pranešimų skaičius : 720
Age : 29
Registration date : 2009-01-06

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeAntr. 05 08, 2012 6:56 pm

cantstop Prikolina čia ji cantstop Nežinau, kaip kitiem, bet man pakėlė nuotaiką Very Happy cantstop
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 09, 2012 6:46 am

Aš jau siunčiau savo darbą nurodytu paštu, bet tikriausiai negavot, nes atsakymo negavau, tad siunčiu iškart čia įkeliu mažo dydžio nuotrauka o po apačia nuoroda atsisiųsti aukštos kokybės. Tai bus mano 1 iš 3 darbų. Jeigu neatitinka kokių nors reikalavimų, sakykit pataisysiu Smile
Jūsų siūlomi variantai Madonnalietuvakonkursui
Atsisiųsti HQ: http://www2.zippyshare.com/v/54541443/file.html
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 09, 2012 6:51 am

Aš pašto netikrinu kas dieną, bet niekur neprapuls darbai Wink

Ar reikia MDNA fonto? Pasidalinsiu Wink
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 09, 2012 7:01 am

Dėkui, aš turiu juos Smile Jei apie šituos kalbi? ;D
Jūsų siūlomi variantai Mdnalogo
Jūsų siūlomi variantai Logom13
Jūsų siūlomi variantai Logom12
Jūsų siūlomi variantai Logom10
Jūsų siūlomi variantai Logom11
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 09, 2012 7:04 am

Man reiktu:)!jei bus laiko tai savaitgali padarysiu pora variantu:)))
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 09, 2012 7:13 am

O dabar komentaras apie Roberto darba: mano manymu reiktu naudoti PNG formata ir nedaryt kvadratiniu nuotrauku:) o siaip viskas puiku! Laukiam daugiau variantu:)))
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 09, 2012 10:00 am

Robertai turi turi LOGO, o ne Fonta. LIETUVA / LITUANIA neparasysi su LOGO.
Siandien arba per ryt imesiu i forume!

Pritariu Rimo komentarams! Geriau daryti PNG arba kitokios formos - nesinori kvadrato ant maikutes Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
super_disco_girl

super_disco_girl


Pranešimų skaičius : 15
Age : 86
Šiuo metu gyvenu : Su Sibiro Haskiu
Registration date : 2009-05-08

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeSk. 05 13, 2012 7:03 pm

Sveiki! Yay Yay Aš džiūgauju - Jūs likote be žodžių po mano darbo! Big Eyes Big Eyes Big Eyes Matyt, jis tikrai Jums patiko! Dėkui! Stengsiuosi dirbti ta pačia linkme, ir daug daug daug!! bigkiss
Beje, p. Robertai, man labai patiko Jūsų siūlomas variantas! Bling Bling M čia atrodo kaip trapus žydintis sakuros (桜) žiedelis Hokaido salos priemestyje... Spalvų darna tiesiog žavinga! Neįtikėtinai sėkimngas darbas! Aaaa Candy Candy Candy Candy Candy
Linkiu visiems forumo gyventojams sėkmės ir kūribingų išnaktų!!! Yo Yo Yo Yo Laukiame menosrūvos!! Yay Yay
Sventas Sventas Sventas Sventas
xoxo
s_d_g
Atgal į viršų Go down
< Evelina >

< Evelina >


Pranešimų skaičius : 564
Registration date : 2009-06-05

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimePir. 05 14, 2012 11:46 am

Sweiki, dedu Simos ir savo marskineliu variantus. Cia pateikiam 3 variantus tiek ant baltu marskineliu tiek ant juodu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Tik del raiskos nzn

Jūsų siūlomi variantai 1var

Jūsų siūlomi variantai 5var32

Jūsų siūlomi variantai 52281739

Jūsų siūlomi variantai 5var

Jūsų siūlomi variantai 333uo

Jūsų siūlomi variantai 4var4

Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimePir. 05 14, 2012 4:18 pm

Man pirmi du labai patinka! Tik siulyciau uzrasus pakeisti naudojant MDNA fonta Wink
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimePir. 05 14, 2012 5:04 pm

man irgi pirmieji 2 labai patinka... tik uzrasai galetu buti ne tiek zemai, nes jei bus ant pilvo madonna nepamatys Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimePir. 05 14, 2012 5:17 pm

Jurate rašo:
man irgi pirmieji 2 labai patinka... tik uzrasai galetu buti ne tiek zemai, nes jei bus ant pilvo madonna nepamatys Very Happy Very Happy Very Happy

Kaip as nepagalvojau! Lithuania geriau det virsuj, nes kai stovesime prie varteliu ar siaip zmoniu kruvoj, apacioj nesimatys!Smile)
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeAntr. 05 15, 2012 2:17 pm

Man tai pogi patinka du pirmieji, trečias nelabai. nesimato M visai Smile Antras variantas labai idomus, originalus toks Smile

P.S. Ar dar galiu savo pirmaji darba pakeist ar jau nebe?
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 16, 2012 6:58 am

Robertai, gali pakeisti Wink Čia gali dėti variantų kiek nori. 3 atsiųstus iki gegužės 31 dienos paštu užskaitysiu kaip galutinius Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
< Evelina >

< Evelina >


Pranešimų skaičius : 564
Registration date : 2009-06-05

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeKv. 05 17, 2012 10:41 am

Na pakoreguoti variantai. P.S. juoda maike su karuna ir 3 variantas, kuris jums nepatiko, siek tiek perdaryti, tikiuosi geriau Very Happy IR KAIP PAZIURETI PAVEIKSLIUKO RAISKA?? Very Happy:D

Jūsų siūlomi variantai 69484487

Jūsų siūlomi variantai 33245012

Jūsų siūlomi variantai 1197121943327852074ryane

Jūsų siūlomi variantai 11971220161720633624rya

Jūsų siūlomi variantai 30591097

Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeAntr. 05 22, 2012 9:58 pm

Laukiu kuo daugiau komentaru ir siulymu
Jūsų siūlomi variantai Maskineliai
Jūsų siūlomi variantai Marskineliai2
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeAntr. 05 22, 2012 10:13 pm

nuoroda i kita siektiek spalvota varianta ;D
https://2img.net/r/ihimizer/img401/8260/apngs.jpg
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 23, 2012 6:07 am

Viskas super tik man nepatinka Turn Up The Radio.... sriftas. noretusi kitokio, lengvesnio Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 23, 2012 6:22 am

Pastebejau ne tau vienam nepatiko Smile keisiu Smile o kuris is tryju variantu primtiniausias? Man tai tas spalvotas
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 23, 2012 7:50 am

Manau net nebeverta ir konkuruot ;D Jau turim nugalėjoją lol! Man viskas čia tobulai, nk nereikia keist Very Happy Spalvots variantas geresnis Smile
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitimeTr. 05 23, 2012 8:47 am

Man dar tas madonna lietuva zenkliukas truputi nelabai reik siek tiek kitokio manau:)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jūsų siūlomi variantai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų siūlomi variantai   Jūsų siūlomi variantai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų siūlomi variantai
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Konkursai :: MDNA turo marškinėlių konkursas-
Pereiti į: