Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisKas naujo?Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 5:13 pm

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga!


Madonna Sticky&Sweet tour Tallinn Song Festival Grounds
2009.08.04

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Gera1


Viskas prasidėjo vėlų pirmadienio vakarą. Likus pusvalandžiui iki vidurnakčio visa šeima (tėvai, aš, seneliai) susėdome prie stalo; pasimeldėme, palinkėjome vienas kitam sėkmės, apmąstėme ar su savimi pasiėmėme visą reikalingą mantą. Susirinkome daiktus ir lydimi senelių liftu leidomės mašinos link. Mama paklausė ar tikiu, kad prasideda MANO kelionė, MANO svajonės išsipildymas, tuo metu patikėti dar negalėjau, tad atsakiau, kad netikiu ir manau, kad mūsų kelionė neapsieis be nesklandumų. Visos mano kelionės tiek į užsienį, tiek Lietuvos teritorijoje neapsieina be nelaimingų atsitikimų ar nesusipratimų. Pajudėjome iš Klaipėdos, buvau toks pavargęs, kad nė pats nepastebėjau kaip „nulūžau“. Atsibudau ryte apie septintą valandą, kelias į Taliną buvo pakankamai sklandus, tačiau dėl kažkokių man nežinomų priežasčių jaučiausi prastai... Nebuvo nuotaikos, gal dėl ilgo kelio, gal dėl prasto oro, kuris ryte man kuždėjo, kad vakare gali lyti... Jei ne GPS prietaisas kažin ar būtume nusigavę iki Dainų slėnio Taline... Kuomet pamačiau Dainų slėnį pradėjau džiūgauti, šokinėti iš džiaugsmo. Visi susimušėm rankom... Iškart po susimušimo rankomis užgeso mašina... Tuomet ir prasidėjo nelaimės...Pagalvojau galbūt netyčia išsijungė, bet kaip vėliau mums paaiškino meistrai trūko dirželis, kuris buvo sujungtas su siurbliu... Todėl mūsų mašina neužsivedė iki pat vidurnakčio... Atvykome apie 11 val. ryte. Mūsų mašina užgeso prie šviesoforo, nežinojome ką daryti; stebuklas, kad šalia kelio, kairėje pusėje pasitaikė platus ruožas laisvos vietos, kurioje galėjome pastatyti savo mašiną, ją ten nustumdami. Po kelių minučių policininkas pradėjo blokuoti tą kelio ruožą, kuriame pastatėme automobilį, bet pasikalbėjus su juo, jis mus suprato ir leido laikyti mašiną tiek kiek mums prireiks. Taip mes susiradome gerą vietą mašinai pasistatyti, kai kiti tuo tarpu stovėjo kamšiuose ir sunkiai rasdavo vietą savo transporto priemonei. Vieną problemą išsprendėme, tačiau tėvai ypač jaudinosi dėl to, kaip mums reikės grįžti atgal į namus. Apie tai aš nemąsčiau, tiesiog su nekantrumu laukiau koncerto. Kaip vėliau tėtis pasakė, kad tai stebuklas, jog mes nuvykome iki koncerto vietos ir tikriausiai mane saugojo Dievas. Net nenoriu mąstyti apie tai, kas būtų įvykę, jei mašina būtų užgesusi, nepasiekus kelionės tikslo – Dainų slėnio. Tuomet būtų sugadinta ne tik mano tėvų nuotaika dėl mašinos, bet ir manoji dėl koncerto... Visgi esu nusivylęs Talino valdžia, kuri prisidėjo prie šio koncerto organizavimo, mieste nebuvo jokių plakatų, ženklų, kurie tiksliai nurodytų kelią į koncerto vietą. Vieninteliai mano matyti ženklai, tai šiukšliadėžės ant kurių estiškai buvo kažkas užrašyta su Madonos vardu. Pasistiprinęs pietumis, patraukiau prie vartų. Jų iš viso buvo net treji. Pro dvejus turėjo pradėti leisti tik 17.30 h., o pro manuosius turėjo pradėti leisti 14.00 h. Tačiau žmonės stovėjo eilėje, net valandą ir mus pradėjo leisti tik 15.00 h. Man pasisekė, kad buvo atidarytas naujas įėjimas, pro kurį praėjau vienas iš pirmųjų. Nors mano fotoaparatas nebuvo profesionalus visgi jaudinausi, kad jį gali iš manęs konfiskuoti. Jis buvo įdėtas į mano maža tašytę per petį, kurią paslėpiau pro prasegtais marškinėliais. Kai nuskanavo mano bilietą, apsauginis tiesiog patapšnojo per klubus ir praleido mane... Dabar mąstau, kad su savimi galėjau laisvai pasiimti profesionalią kamerą ir jie būtų to net nepastebėję... Praėjęs pro vartus dar neatsidūriau pačioje arenoje, tiesiog patekau į kompleksą, kuriame galėjau pavalgyti, pasėdėti ant žolės, nusipirkti suvenyrų susijusių su Madonna. Iš pradžių viską apžiūrėjau, vėliau nusipirkau šiek tiek užkąsti, nes manęs laukė ilgas vakaras... Vėliau išsigandau, kad po koncerto gali nebelikti suvenyrų, todėl nusipirkau juos iš anksto. Ilgai mąsčiau ką nusipirkti, norėjosi visko: ir puoduko, ir raktų pakabuko ir sportinės apyrankės... Tačiau viską racionaliai apsvarstęs nusipirkau turo knygą ir didžiulį Mad plakatą. Raktų pakabuką ir puoduką galiu pasidaryti čia, Lietuvoje. Šnekant apie Guy knygą, naujausios knygos lentynose nebuvo matyti, buvo tik senesnioji, ano turo knyga, tačiau jos kaina buvo matomai per didelė. Pavertęs kronas litais jos kaina siekė beveik 200 lt Manau tai nesąmonė, kai per amazon.com ją gali užsisakyti už 30 dolerių, savaime aišku prie šios sumos reikėtų pridėti siuntimą, tačiau manau, kad kaina gautųsi vis tik mažesnė. Nustebino nauja, papildyta turo knyga. Atspausdinta ant kokybiško popieriaus, blizgaus paviršiaus, joje net 50 puslapių. Nors nevarčiau anų metų knygos, tačiau ir taip matyti, kad ši skiriasi. Yra net 4 puslapiai, kuriuose nuotraukos iš koncertų. Manau šias nuotraukas bus galima pamatyti ir naujoje Guy knygoje. Plakatas labai didelis džiaugiuosi ji nusipirkęs. Žadu nusipirkti rėmelius ir įsirėminti. Jo dydis 61 x 91. Plakatas kainavo apie 20 lt, knyga apie 80 lt. Nusipirkęs suvenyrus sėdėjau ant žolės. Gerai, kad iš anksto su savimi pasiėmiau vienkartinį lietpaltį, kuris atliko visai kitą paskirtį, jį pasitiesiau ant žolės. Nuo 15.00 h. iki 17.00 h. prasėdėjau ant žolės, retsykiais nueidavau pasivaikščioti, manau man būtų buvę daug smagiau jei šalia būtų buvusi draugų kompanija. Sėdėjau prie pat tos tvorelės, kurią turėjo nukelti ir suleisti mus į areną. 17.00 h. pastebėjau, kad visi žmonės pradėjo veržtis į priekį prie tos tvorelės, aš taip pat greitai įsmukau į priekį. Nuvylė apsaugininkai, kurie nieko nedarė tik stovėjo ir nors mus turėjo įleisti 17.30 h. įleido tik 17.50 h. Tačiau žmonės jiems neliko skolingi, kai tik nukėlė tvorelę visi puolė pro apsaugininkus kaip išprotėję, kai kuriuos net parvertė. Aš ir bėgau iš visų jėgų. VIP sėdinčiuosius įleido anksčiau į areną, todėl jie joje vaikščiojo ir net mus fotografavo kaip mes bėgome. Patikėkit tokiu greičiu paskutinį kartą bėgau per kūno kultūros pamokas, kai reikėjo nubėgti 100 m. Vos neuždusau! Nubėgęs į areną, vos nesumaišiau fanų zonos su paprastąja zona, tačiau greitai susigaudžiau ir aš jau čia, pačiam priekyje prie rutulio ! Tuomet dar negalėjau patikėti, kad stoviu pirmose eilėse. Maniau kad didžėjus Paul savo programą pradės 17.30 h kuomet mus turėjo suleisti į areną, tačiau dideliam mano nusivylimui, programą jis tepradėjo 19.30 h. kuomet mano biliete jau buvo parašyta, kad turi prasidėti koncertas... Tad 1.30 h. stovėjau ir nieko nedariau. Neesu mėgėjas ilgai stovėti, nevaikštau į koncertus Lietuvoje kur reikia stovėti ir grūstis... Džiugu, kad buvo pakankamai vietos tad galėjau prisėsti, nes vienu metu pasidarė labai silpna ir bloga. Kuomet programą pradėjo didžėjus nuotaika pakilo. Pradėjau šokti, šokinėti. Dainuoti Lady gagos, Madonos Celebration, Nelly Furtado, Black Eyed Peas dainas. Didžėjaus pasirodymas patiko. Mano didelei nuostabai prie fanų zonos pradėjo vaikščioti Guy Madonos vadybininkas, netoli manęs stovėjo tas crazy fanas, kuris savo kūną papuošė Mad tatuiruotėmis, Guy jį nufilmavo... Vėliau fotografavo fanus, kai atsisuko į mane aš „drąskiausi“ kaip pašėlęs priėjo prie manęs ir mane fotografavo. Galbūt mano foto yra madonna.com tačiau aš ne ICON narys, todėl negaliu jų peržiūrėti... Po didžėjaus pasirodymo, maniau, kad iškart pasirodys Madonna. Tačiau jos reikėjo laukti dar 45 min. Mat jos komanda negalėjo anksčiau sutvarkyti scenos, nuvalyti jos ir pan. Kuomet prasidėjo 3D filmukas pradėjo vibruoti širdis, garsas buvo siaubingas, nežmoniškas, net nežinau kaip jį apibūdinti... Kai grojo Paul garsas buvo daug tylesnis, tad patariu pasiimti ausų kištukus. Kai atvažiavo karalienė negalėjau patikėti savo akimis. Atrodė, kad sapnuoju! Tačiau jos balsas... Aiškiai matėsi, kad reguliuojamas kompiuterio pagalba, kuris padeda jai atlikti kūrinius, balsas buvo toks aukštas, visi tiek Timbaland tiek Tmberlake balsai buvo labai aukšti. Man prireikė kelių dainų kol pripratau prie tokio garso... Savaime aišku per kamerą jos balsas taip neskamba... Kuomet per Beat goes on ji atvažiavo su mašina, pastebėjau kokia ji plona! Rankos, kojos plonos, plonos. Dabar suprantu kaip TV storina žmones ir juos iškraipo. Jos raumenys visai nedideli, tiesiog matosi, kad gerai išvystyti. Veidas atrodė labai gražus, jaunas, plaukai spindintys... Toks jos portretas visad išliks mano atmintyje... Koncertui einant į pabaigą man skaudėjo ne tik rankas, kurios visad buvo iškeltos į viršų, bet pradėjo mausti ir pilvą, nežinau kodėl, ar nuo per didelio šokinėjimo, ar todėl kad daug valandų buvau nevalgęs normalaus maisto, o gal tiesiog buvau nepratęs tiek ilgai stovėti vienoje vietoje. Beje kameros, kurios filmavo Madonna dažnai būdavo šalia manęs, vieną kartą save mačiau net per didelį ekraną! Kai tik pamatydavau, kad link manęs artėja kamerą, nutaisydavau šypseną, rankos į viršų ir šokinėjam! Koncertas buvo vertas, tokio ilgo kelio iš Klaipėdos iki Talino, tiek prastovėtų valandų niekad jo neužmiršiu!!! Galbūt koncertą šiek tiek sugadino per garsi muzika, dėl kurios karts nuo karto man net suskausdavo širdį. (galbūt todėl, kad turiu šokių tokių problemų su širdimi). Galima sakyti prarėkiau visą balsą, tad koncerto viduryje jį stengiausi naudoti taupiau... Po koncerto ilgai ir nuobodžiai laukiau kol išeisiu iš arenos, tėtis net išsigando, kad pradėjo manęs visur ieškoti. Buvai taip pavargęs, kad paėjęs porą žingsnių turėdavau pailsėti, ypač skaudėjo pilvą. Tačiau vis tik koncertas buvo pribloškiantis!!! Problema dėl mašinos buvo išspręsta, iš Lietuvos atvažiavo dėdė, kuris nupirko reikalingą dirželį. Atvažiavęs iki Talino mus susirado ir kartu su tėčiu bandė sutaisyti automobilį, tačiau jiems nesisekė... Ačiū tiems lietuviams, kurie po koncerto priėjo prie mūsų mašinos ir padėjo mums ją sutaisyti.. Liksiu dėkingas jiems visą gyvenimą, skolingi jiems nelikome. Jei ne jie mums dar būtų tekę pabūvoti Taline pakankamai ilgai. Likimo ironija kai jau buvome Lietuvoje, Klaipėdoje netoli namų sugedo dėdės mašina !!! Mama tuomet tik nusijuokė, daugiau nieko nepasakė.
Ačiū visiems šio forumo nariams, kurie man padėjo ir prisidėjo prie mano svajonės išsipildymo, didelis ačiū Rimui už marškinėlius, Egidijui ir kitiems. Tikiuosi ir toliau bendrausim, nes mus visus sieja vienas pagrindinis dalykas
MADONNA ! IF YOU DON’T LIKE MY ATTITUDE THAN YOU CAN FUCK OFF ! Va taip va ;D ačiū visiems, kurie nepagailėjo laiko perskaityti visą mano „jovalą“. Pridedu keletą nuotraukų ir klipukų. Koncerte nesistengiau daug fotografuoti ar filmuoti, vis tiek viską jau esate matę arba greitai pamatysite per DVD. Tiesiog stengiausi pasimėgauti koncertu ir galimybe pamatyti gyvą MADONĄ iš taip arti!!! Arčiau jos būti kažin ar galėjau, galiu ir galėsiu…
.

Štai keli klipukai, vėliau bus daug daugiau...


Štai mano komplektas Very Happy kaip atrodžiau Taline Razz specialiai priartinau Lietuvos užrašus, iš kurių padaryta mūsų vėliava. Rimas liepė nerodyti, kad jis tą klaidą padarė LITUHANIA, bet man patinka šitas pavadinimas Very Happy jį daug lengviau ištarti... LITUHANIA - future name of our country Very Happy
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA 1002896e
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA 1002893
Keletas turo knygos nuotraukų, plakatą nupaveiksluosiu tuomet, kai jį įsirėminsiu!
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA 1002876f
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA 1002877h
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA 1002879
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA 1002883l
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA 1002884
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA 1002886z
MADONNA
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Gera2
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Gera3
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Gera4l
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Gera5
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Gera6
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Gera7
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Gera11
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Gera12
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Gera13






MADONNA LOOKS AT ME YEEEE BABY!!!


Šita šokėja šokdama ne kartą man nusišypsojo per VOGUE dainą, aš į ja pirštais rodžiau šokau ir pan. ji net juokėsi Very Happy

man patinka tie šokėjų judesiukai, išmokau dabar galėsiu šokti namuose Very Happy yeeeee come on VOGUE




P.S.kaip matot čia GUY Madonnos prodiuseris, kuris mane nufotografavo kai aš "drąskiausi". Nuotraukos čia nekelsiu, nes man ji juokinga labai, galit pasižiūrėti twitter.com ir madonna.com Very Happy Beje į mane pastoviai žiūrėjo žmonės iš šonų, kai aš dainavau kiekvieną Madonnos dainą net ir Get stupid ir Die another day Very Happy tai taip keistai jaučiausi tuomet... nes aplink mane niekas galima sakyti nedainavo išskyrus mane!!!


Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Gera


Nežinau kodėl, bet youtube.com labai iškraipo mano video, jie kažkaip stringa, jei norit pažiūrėti paspauskit, kad atidarytų video naujam psl. tuomet video šiek tiek kokybiškesnis, nors vistiek ne ta kokybė, kokia pas mane kompiuteryje.


ATNAUJINTA


Suteikiu jums išskirtinę exclusive Very Happy progą pamatyti mano tėčio nufilmuotas eiles prie vartų; madonnos repeticiją (daina Candy Shop); ir žmones, kurie nepateko į koncertą... Mėgaukitės Slave






Jūratės įkalbėtas įdėsiu dvi GUY OSEARY MADONNOS VADYBININKO darytas mano foto, viena iš arti kita iš toli Very Happy šiaip jis kiek mačiau ne vieną foto mano darė, bet matyt išrinko šitą Boom ;(( jumpy

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Tallin75tukst
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA 214342557c56241c0a2121d


NO ONE'S GONNA STOP ME
GAME OVER


Paskutinį kartą redagavo domukas, Tr. 08 12, 2009 3:24 pm. Redaguota 42 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 5:48 pm

va cia tai aprasymas!!!! labai patiko skaityti!! jumpy jumpy jumpy o seip kokiu patarimu galetum duodi mum?? na ka nestis, ko ne, ka daryti ir ko ne Very Happy Very Happy Very Happy butume labai dekingi. net as negaliu patiketi kad tu jau ispildes savo svajone grizai namo Very Happy Naj
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 5:50 pm

OOOOO jeeeee tau pavyko Dominykai !!!!!!! patekai y Guy kadra ir i jo twitery SVEIKINU jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy Straipsnis nerealus Smile Naj Naj
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 6:39 pm

Detektyvas ziauriai ydomiai cia viska aprasiai , ir tikrai pasiseke kad buvai taip arti Yes! ir aciu uz foto bei video Smile
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 11:04 pm

na Domai labai labai dekoju uz tokia issamia koncerto Taline apzvalga!!!!! ziurejau twitteryje foto, ar tu su melynais marskyneliais ir su saules akiniais???
na tavo svajone tikrai issipilde, buvai paciam priekyje, is video tikrai matosi kad M net paziurejo i tave ir twitteryje Guy ikele tavo foto!!! ko daugiau benoreti!!! labai labai dziaugiuosi uz tave!!! isivaizduoju kad tokie prisiminimai isliks ilgai!!! o del keliones nesklandumu tai gerai kad viskas gerai baigesi!!!

aciu uz foto ir video!!!
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 4:59 am

Jūrate taip ten aš Very Happy man gėda dėl tos foto scratch geek matai kai jis priėjo aš nenorėjau ten pozuoti į kamerą, norėjau, kad vaizdas toks gyvas gautųsi, tai dainavau Lady gagos daina popopopoker face Very Happy šokinėjau ir draskiausi Very Happy aha buvau su marškiniais, nes šiek tiek šaltoka buvo Razz ten ne mėlyni, o elektrinės spalvos Naj žalia su mėlyna sumaišyta Very Happy tai "spindėjau" tarp visų ten, nes visi pilkai apsirengę buvo Very Happy dieną dar saulė švietė tai akinius užsidėjau Smile o šiaip ta foto tai Boom Very Happy
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 5:35 am

man tai ta foto visai grazi pasirode Very Happy Very Happy Very Happy papasakok dar kanors Very Happy labai idomu suzinoti Very Happy kaip seip kiti laukiantieji?? ar nebuvo labai nemaloniu ar agresiviu? seip kas pasirode kitaip negu tikejaisi? Very Happy man viskas idomu ir kietiem taip pat Very Happy
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 5:57 am

Atsakysiu dar į tavo ankstesnę žinutę, ką aš jums patarčiau.
1. Prieš koncertą gerai pavalgyti, jei jūs jau lauksit nuo ryto, viešbutyje pavalgykite stiprius pusryčius, pasiimkit su savimi ką nors, arba kaip Rimas sakė, kad ten pigus maistas, vietoj nusipirkit ką nors užkąsti, nes patikėkit tikrai pavargsit.
2. Būtinai į koncertą pasiimkit mažą buteliuką vandens, nemanau, kad ką nors sakys jei įsinešite plastmasinį buteliuką, o vandens tikrai reikia, jei pasidarys bloga atsigersit ir pan.
3. Nusipirkit vaistinėj kokių mėtinių pastilių, ar vaistų, kuriuos galima pasidėti po liežuvio ir sučiulpti, jei pasijusite blogai, supykins ar pan. nes kai reikia tiek ilgai išstovėti ir dar tarp tiek daug žmonių tikrai silpna pasidaro.
4. Kad laukimas nebūtų toks nuobodus pasiimkit kokias kortas, ar kišeninius šachmatus, ar knygą kokią paskaityti, mačiau daug kas taip darė.
5. Būtinai nusipirkit vienkartinį lietmaišį jo kaina JYSK tik 3 lt jei nelis jis galės atlikti kitą paskirtį, galėsite ant jo atsisėsti. Jis neužima daug vietos.
Na estai pasyvu tokie, kai stovėjau per koncą ir dainavau dainas tai mūsų pusėj pasijaučiau vienas TIKRAS fanas Very Happy
na man nepasitaikė agresyvių, tik vienas parazitas apie 40 metų koncerto vidurį įsigudrino iki priekio prisislinkti, bet aišku aš jo neužleidau, stovėkit vieni prie kitų kaip siena ir niekas jums nebus baisu Very Happy maniau apsauga bus daug stipresnė, madonna daug stambesne Very Happy patiko kai kurios dainos, kai jos buvo grojamos gyvos grupės skambėjo visiškai kitaip ypač VOGUE, o šiaip sakau madonnos balsas buvo žiauriai aukštas retsykiais net kaip tie kompiuteriniai, net nžn kokį pavyzdį duoti Very Happy pasiimkit būtinai ausų kištukus, nes garsas nežmogiškas!!!
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 6:11 am

forume daug narių Very Happy visi skaitot bet nieko nerašot prašom rašyit ir klausti Naj Slave jumpy jumpy
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 6:17 am

na as pabuvojus 9 dideliuose koncertuose ir beveik del visko galiu pritarti Domui, garsas didelis tikrai bus zmonems kurie stoves priekyje... o del laukimo man tai ir daugiau stoveti teko, tiesiog bukite pasiruose kad visa diena teks pralaukti ir viskas bus ok... del maisto man asmeniskai nera problemu, per tokius koncertus apetitas dingsta, o vandens tai tikrai reikia pasiimti, tik nepatariu gerti kokia valanda pries koncerta, nes paskui tik apie wc ir tesvajosit...siaip nezinau ar kitur populiaru, bet uk koncertuose fanams kurie stovi tvarkos priziuretojai paduoda vienkartines stiklines vandens, tik reikia ju paprasyti, siaip jiems priklauso tai padaryti, bet nzn ar lenkijoj taip bus...
o tu Domai saunuolis!!!! patekai i Guy akirati, nerealu!!! ir ta foto gerulis Yes! Yes! Yes! as tai didziuociausi ir visur kisciau tokia cantstop cantstop dar po ja parasyciau kad fotkinta madonnos menedzerio cantstop cantstop
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 6:21 am

keletas klausimeliu cantstop
kokia situacija buvo su wc?
kaip buvo suorganizuotas eismas po koncerto? ar dideli kamsciai buvo ir kaip zmones gryzo namo, tiek kurie buvo atvaziave autobusais?
ar aiskiai buvo nurodyta kur reikia laukti? kur yra golden cirkle vartai ir kur yra paprastuju bilietu vartai?
nuo kada fanai pradejo laukti prie vartu?
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 6:48 am

wc buvo tikrai pakankamai Very Happy bio tualetai aišku viduj žiauriai smirda, bet ką jau padarysi Very Happy yra ir praustuvė ir veidrodis ant durų Very Happy aš kai nuėjau į WC atlikau reikalą ir apsisuku pasirodė, kad kažkas įėjo, o aš juk ten veidrodyje buvau Very Happy eismas organizuojamas buvo prastai, policija pradejo eisma organizuoti tik po gero pusvalandzio, visi zmones ejo pakankamai tvarkingai maciau daug autobusu stovejo, tai zmones i juos lipo, kiti siek tiek palauke, o kamsciai tai tikrai buvo, siaip sake mama kad dideli kamsciai buvo, bet matai as jau "smiges" buvau nieko neprisimenu Boom kai parejau mama sake labai isbales buvau afraid na vartai kur buvo viskas aisku buvo, siaip gerai kad buvo toks didziulis planas jame viskas buvo surasyta jus galit pasiieskoti internete turetu buti ir varsuvos koncerto detalus planas, o su golden ringais buvo taip mus golden ileido i arena kartu su paprastais bet prie golden ringo buvo papildoma apsauga ir jiems reikia parodyti bilieta ir jie ta praleidzia jau nieko netikrina ir pan. ir kai jus ileis i arena is karto bekit is visu jegu Very Happy tik VIP suleido anksciau o golden ir paprasti turejo laukti kol suleis, na siaip kada as iejau i ta kompleksa kiti istikimiausi kaip as sakau jau ant grindu sedejo nuo 15.00 h. kai ka tik ileido, o kiti mazdaug pavalge ir pan. nuo 17.00 h pradejo stoveti 17.50 h. suleido bet man mama nufilmavo su kamera kas dejosi prie kitu vartu eiles nezmogiskos ten zmones stovejo po kokias 2 h. man pasiseke dar
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 7:24 am

kaip faina kai yra zmogus galintis viska papasakoti!! Very Happy aciu tau Dominykai labai Very Happy Very Happy o galima ten nestis kamera?? aisku ne profesionalia Very Happy o per visus koncertus buna tie kompleksai kur pavalgyti ir pan?? o kas ir kada pranesa kada suleis tokius ir tokius bilietus??
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 8:04 am

ner uz ka Naj jei sneki apie fotoaparata taip galima, o jei apie kamera labai abejoju, nebent ji butu labai maza ta kur i kisene telpa tada gal galetum prasmukti , bet pvz man pilnai uzteko ir fotiko jis pakankamai ryskiai viska nufilmavo aisku tik youtube.com viska iskraipe Boom del to kompleksu nezinau, bet manau tikrai turetu buti salia arenos juk visi pasipelnyti nori is madonnos konco, bet jei jus busit tris dienas varsuvoj tai manau geriau nusipirkit maisto parduotuvej nei ten nueje nes kainos tai tikrai sukeltos, aisku tam komplekse po koncerto suvenyrus galit nusipirkti ir pries koncerta jei nevalgysit niekur nieko karsto tai gal kokiu bulvyc fri su desrel ar pan. nors as pabijojau valgyti kad neapsinuodyciau tada koncertui butu ATE afraid niekas nepranese tiesiog man ant bilieto buvo laikai surasyti ,vartus is plano gerai zinojau kur jie yra aisku jei ziurejot paskutinius video kur zmones eilej stovi tai buvo toks estas kuris prie vartu be perstojimo pliauske estiskai rusiskai ir angliskai, pastarosiomis dvejomis kalbomis jam ne itin gerai sekesi kalbeti Very Happy jis butent ir pasake visa svarbiausia informacija, jis net po konco kalbejo, as mintyse ji nudeti norejau taip nervino mane Boom
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 8:48 am

labai patiko kur filmuota tavo tecio per tvora Naj Naj faina butu ir mum taip apziureti dar pries suleidima Very Happy Very Happy bet reiktu iseiti is eiles taip?? scratch
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 10:20 am

ah reiktu iseiti is eiles, as manau kad jus suleis anksciau nei Lenkija tai didele jinai ten turetu ilgiau pabuti taimanau suleis jus i repeticija bent jau golden ringo bilietu turetojus Very Happy o kai ji taline nei pusdienio nebuvo tai zn neapsimokejo leisti fanu Very Happy
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 12:01 pm

o i soundchecka leidzia ir paprastu bilietu turetojus taip?? Very Happy na Estijoj kiek skaiciau tikrai isbuvo labai trumpai. lektuvas nusileido 15.15 o isvyko apie 23 val.
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 1:07 pm

va del sito nezinau Very Happy man atrodo tik golden ringo nes kai madonna.com ziurejau video kur fanai per repeticija dainavo su madonna Ray of light tai buvo tik prie pat scenos kur fanu zona. Very Happy
Dabar klausimas Juratei ar tu esi madonna.com ICON nare?
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 2:00 pm

bet ziurint soundchecka galima matyti zmoniu sedymose vietose Very Happy Very Happy tai va delto ir nezinau kaip jie ten leidzia zmones Very Happy as galiu atsakyt Dominykai Very Happy Jurate yra ICON nare Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 2:04 pm

be to domai ar nematei statkeviciaus ? cantstop gal jis ten ta suknele demonstravo kur zadejo jai padovanoti Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 3:55 pm

Matai su VIP simka visai kita tema juo Taline suleido i arena isvis nuo 15.00 h kai mes tuo tarpu tik i kompleksa iejau kur buvo gerimai ir t.t. jie galejo tiek po arena vaikscioti tiek po kompleksa dabar as net mastau kad jie ir repeticija mate, anksciau apie tai nepagalvojau, nzn as manau kad leidzia gal tik VIP nes jie tipo isskirtiniai ir gal siek tiek i golden ringa nes ju bilietai ir brangus beje ju nera tiek daug apie 5 tukst. tiktai o jei leistu dar ir paprastus tai ju nezmogiskai daug butu, bet as nezinau Very Happy ne arvydai nemaciau statkeviciaus Very Happy nepastebejau visai Very Happy Very Happy ir aciu dievui Boom
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 3:58 pm

Jurate kai skaitysi sita zinute noriu kai ko taves paprasyti, madonna.com as negaliu pasiziureti savo foto, jas leidzia ziureti tik icon nariams, gal tu gali surasti ten mano nuotrauka ir nuftografuoti visa ekrana kaip jus pvz darydavot kai ikeldavot savo uzklanda kaip jusu ekranas atrodo, ir jei gali stengkis nufotografuoti taip kad matytusi jog nuotruoka paimta is madonna.com aciu Very Happy noriu draugams parodyti kad tikrai madonna.com buvo Naj Naj
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 4:22 pm

viskas, einu i madonna.com ir ieskau taves Wink
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 4:49 pm

nerandu, nes tu foto ten milijonai... ieskau talino guy filmuoto, bet kolkas radau tik soundcheko foto, gal numanai kur ieskoti?
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitimePen. 08 07, 2009 4:59 pm

kai ieini i madonna.com tada po tuom video ten yra parasyta kad tipo madonnos repeticijos ir fanu nuotraukos tuomet spaudi ant jo ir ten turetu buti, kai as paspaudziu tuomet neatidaro nes as ne ICON narys
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA   Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kelionė su netikusia pradžia, tačiau laiminga pabaiga! Madonnos koncertas Taline MANO ISTORIJA
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Padekit mano draugei:))
» Geriausias po Madonnos
» Madonnos zaidimai
» Geriausias Madonnos Turas!
» Geriausias Madonnos Pasirodymas!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Sticky&Sweet Tour-
Pereiti į: