Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisKas naujo?Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lady GaGa

Go down 
+11
~Himitsu.
Mk
Arvydas
Robertas
Indrute
Goodie
J
SuperstarQueen
Rimas
simka
Egis
15 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
AutoriusPranešimas
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeŠt. 03 13, 2010 3:44 pm

Bent vienas zmogus is forumo masto pamasei kaip as Very Happy taip sima visiskai tau pritariu!
o Evelina nu nemanau kad kadanors pakeisiu nuomone apie gaga man jos syilius ir dainos visai neprijimtnas! ;D
bet, kaskada taip galvojau apie Madonna pries kokius 3 metus Very Happy galvojau kad ji sena ir man nepatiko ji Very Happy jei ne klasioke davius pazet CT Very Happy db Be M nezinau ar istverciau keleta dienu Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ernestas

Ernestas


Pranešimų skaičius : 72
Šiuo metu gyvenu : Utena
Registration date : 2009-12-21

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeŠt. 03 13, 2010 4:37 pm

Ar aš vienas pastebėjau, jog Lady Gaga bandė padaryti kažką panašaus į paparazzi tęsinį... Tas kalėjimas, klipas - serialas, nuotrauka iš "Paparazzi" ir žmonių nuodijimai... Hm...
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 8:04 pm

Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 8:23 pm

Na Madonna praras jaunu Australijos fanu del jau kelinto pasizadejimo nuvykt su turu.. bet vis.. S&S butu dar kiek uzdirbes, jei butu aplankes Australus:)
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimePen. 03 19, 2010 10:47 am

nu nzn... as kazkaip imu Lady Gagos nemegti.... del dainavimo,tai viskas saunu,bet tas perdetas Madonnos megdziojimas ir isaukiantys klipai,kuriu net tv negali transliuot jau ima siutinti mane... ko ji nori tuo pasiekti?juk slove jau manyciau pasiekta pakankamai auksta.
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 5:58 pm

Lady GaGa: aš menininkė iš didžiosios raidės

Tikslas – pranokti Madoną

„Yra žmonių, gimusių būti žvaigždėmis. Vieni turi ką nors nepakartojamo, unikalaus, o kiti – ne. Kaip ten bebūtų, aš tiesiog gimusi būti žvaigždė!“ – nesikuklina vos 23 metų atlikėja. Žaibišku greičiu išpopuliarėjusi dainininkė, prieš kelias savaites laimėjusi tris „Brit Awards“ apdovanojimų statulėles, drąsiai rėžė, kad tai tik pradžia ir, kad nė neketina sustoti. „Padarysiu viską, kad pranokčiau Madoną!” – ateities vizijomis dalinosi Lady GaGa. Pop karalienė sureagavo santūriai ir prasitarė, kad GaGa primena ją pačią jaunystėje.

Tačiau tai ne vienintelis jaunos merginos tikslas. Viename interviu ji prisipažino, kad neprieštarautų tapti princese. Negana to, net ir kandidatą nusižiūrėjo ir net jo močiutei prisistatė! Taip, GaGa nusižiūrėjo Didžiosios Britanijos princą Harį (24). Dainininkė net neabejoja, kad be vargo jį sužavėtų.[i]

Nu negaliu kokia ji man Ziurke is diddziosios raides, su savo keliom dainom jau bando pranokt Pacia Madonna, Tegu atsikvoseja si Varna! Ill
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeTr. 03 24, 2010 8:56 pm

oho Robertai, kas per zodynas!!!
aisku galima isreiksti savo nuomone, bet nebutina tokiu zodziu naudoti... bukim kulturingi Wink
na o del teiginio pranokti madonna, tai nesutinku... pradzioje gal ir as labai skeptiskai i tai ziurejau, bet kuo toliau tuo labiau pagaunu GAGOS manija... tikrai ji man primena m jaunysteje, ambicinga, garbetroska, issisokanti, sokiruojanti... (prisiminkim vien madonnos sex knyga), ginanti seksualiniu mazumu interesus (gi M irgi turi labai daug tokiu fanu), madonnos garderobas irgi buvo diktuojantis mada ir labai jau keistas ir ne visiems suprantamas, bet manau kiekvienas zino jos vogue kostiuma... cia galima vardinti ir vardinti, ir tikrai nemanau kad gaga cia kazka kopijuoja... ji originali ir unikali manyciau...
o tai kad ji lyginasi kazkada buti tokia kaip madonna tai tik pasako kad madonna yra tai kas siuo metu pasaulyje yra didziausia ikona ir muzikos karaliene... visi nori muzikos istorijoje issilaikyti tiek ilgai kiek ir ji... si jos uzsibrezta tiksla as vertinu tik teigiamai...
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeKv. 03 25, 2010 5:03 am

Visikai pritariu Juratei:) Reikia tureti savo tiksla, kad pasiektum kazko..

Pralenks ar ne ziuresim po 10 metu kokiu, ar dar vis bus ji populiarumo virsunej:) Prisiminkim ir Rihannos manija, kai ji sake: "Noriu buti juodaode Madonna" Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimePen. 03 26, 2010 3:50 pm

mane irgi,kaip Roberta erzina Gaga su noru viska pasiekti zaibiskai greitai. todel ir neriasi is kailio,kad nebutu tokios kaip ji. na,bet man nesvarbu. Very Happy Very Happy Very Happy MADONNA MAN VISADA BUS NR.1 IR JOKIA GAGA NEBUS TOKIA,KAIP M, O YPAC GERESNIA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeSk. 03 28, 2010 3:04 pm

gal kas kartais turit siuos dvd arba torentus?

lady gaga - behind the poker face
Lady GaGa - Page 8 AMP3364

Glamourpuss: The Lady Gaga Story
Lady GaGa - Page 8 SIDVD556

ir cd:
Gaga Remixes: Japanese Exclusive
Lady GaGa - Page 8 UICS9118

Lady Gaga X-posed: No Music
Lady GaGa - Page 8 CTCD7057
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeSk. 03 28, 2010 4:35 pm

Gaga Remixes: Japanese Exclusive
http://isohunt.com/torrent_details/157669269/Gaga+Remixes%3A+Japanese+Exclusive?tab=summary

as tik ta radau!
o sima tavo te aiksuniai zodziai! Yes!
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeSk. 03 28, 2010 5:29 pm

musu Robertai nuomones sutampa kazkaip Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy tiesiog parasiau,kaip man yra ir kaip bus Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeSk. 03 28, 2010 5:45 pm

Robertas rašo:
Gaga Remixes: Japanese Exclusive
http://isohunt.com/torrent_details/157669269/Gaga+Remixes%3A+Japanese+Exclusive?tab=summary

as tik ta radau!
aciu Robertai Wink
o del gagos neskubekit teisti... man gi madonna irgi pries 6 metus nepatiko... Naa
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeSk. 03 28, 2010 6:05 pm

tas ir yra,kad niekada nesakyk niekada Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy seip pastebejau jeigu pasakai,kad kazko tikrai nedarysi ar panasiai, imi ir pradedi tai daryti cantstop cantstop cantstop geriau nebesakysiu taip cantstop
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeSk. 03 28, 2010 7:07 pm

jo simka Very Happy Very Happy Very Happy
pamenu kai as tatuiruote pasidariau, tu bene vienintele taktiskai nepritarei Very Happy Very Happy Very Happy po puses metu... pati simka tatuiruota Very Happy
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimePir. 03 29, 2010 7:42 am

cantstop cantstop cantstop cantstop na nebuvo taip,kad labai nepritarciau cantstop Naa todel daugiau nebesakau NIEKADA cantstop reikia atsargiai su siuo zodziu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 5:12 pm


dievinu 30 Seconds to Mars, dievinu Lady GaGa...
sis coveris nerealus!!! Myliu Yay Yay Myliu!!
Atgal į viršų Go down
Skirmantas




Pranešimų skaičius : 324
Age : 32
Registration date : 2009-07-13

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimePir. 04 12, 2010 1:05 pm

Tikrai puikus koveris. Yes! Man irgi neseniai pradejo patikti 30 seconds to mars. Jaredas nuostbiai dainuoja. Slave Ir gaga man patinka. Myliu
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeKv. 04 15, 2010 3:00 pm


Man sis patiko, cantstop
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeKv. 04 15, 2010 5:05 pm

didesnes nesamones nesu macius...
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeKv. 04 15, 2010 6:23 pm

o man patinka tokie Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeKv. 04 15, 2010 6:33 pm

Man irgi patinka tokie ;D manau nepyktybiskas tas video ;D
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimePir. 04 19, 2010 7:59 am

xexe isidrasinus fane ilipo i scena Very Happy

Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimePir. 04 19, 2010 7:46 pm

na bet ir pavyko jai, kaip apsauga praziopsojo... gerulis Very Happy Very Happy Very Happy gaila tik neilgai pasidziauge savo slove Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 2:13 pm

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lady GaGa - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lady GaGa   Lady GaGa - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lady GaGa
Atgal į viršų 
Puslapis 817Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Apie Viska.. :: Kitos izimybes-
Pereiti į: