Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisKas naujo?Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Madonna ir Guy skiriasi :( :(

Go down 
+4
J
Egis
Arvydas
Rimas
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeŠt. 12 20, 2008 8:54 pm

Taip tikrai atvyksiu į JAV net su gelėm pas Madonna


Mantas Myliu
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeŠt. 12 20, 2008 10:44 pm

sekmes Very Happy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 21, 2008 6:57 am

Ačiu,kad su manim sutinkate,kad noriu išvykti i JAV su gėlėm pas Madonna.

Ačiu ačiu Myliu
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 21, 2008 9:41 am

moki Mantai mums pakelti nuotaika :DDDD cantstop cantstop cantstop cantstop nors kas zino gal tau pasiseks iknow cantstop cantstop cantstop cantstop
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 21, 2008 4:30 pm

Sveiki

Aš labai Madonna mylių ir tikrai neisižadėsiu.

Mantas

bigkiss
Atgal į viršų Go down
Goodie

Goodie


Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2008-07-30

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 21, 2008 8:53 pm

baikim tas komedijas, kam to reikia? absurdas Very Happy Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 21, 2008 8:56 pm

Pamilo zmogelis Madonna ir PAMETE galva Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Svečias
Svečias




Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimePir. 12 22, 2008 5:08 am

Tai ašku pamečiau galvą del Madonnos nes ji mane varo iš proto ir todėl ją ir pasirinkau.

Mantas


bang
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimePir. 12 22, 2008 9:33 am

Sveiki

Aš dabar buvau rašės i http://eventful.com/ puslapi žonot ką parašiau i tą puslapi,kad isimylėjau Madonna.



Yay Yay Mmmm bang bigkiss Myliu
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimePir. 12 22, 2008 12:48 pm

goodie su tavim sutinku 100% Very Happy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimePir. 12 22, 2008 1:02 pm

Čia ne apsurdas tikrai aš ją mylių.


Mantas Very Happy
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimePir. 12 22, 2008 2:52 pm

turiu tave nuvilti ,mes visi madonnos fanai ja mylim cantstop na ,bet jos nekabinsim ,paliksim tau Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimePir. 12 22, 2008 2:59 pm

tiesa Arvydai Very Happy mes visi ja mylim Myliu bigkiss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 23, 2008 9:25 am

Sveiki

Noriu jums pasakyti tokia naujiena radau Zebra puslapije,kad Madonna turi dar vieną meiluži o to meilužio vardas yra Jesus luzas aš idėsiu ką ten rašo:

Madonnos naujas „žaisliukas“ — brazilų modelis Jesus Luzas

Kalbama, jog neseniai išsiskyrusi Madonna susirado naują meilužį, rašo MailOnline. Pop dievaitė susipažino su brazilų modeliu Jesus Luzu Rio de Žaneire vykusioje fotosesijoje. „Ji juo labai domėjosi“, — teigė šaltiniai. Dainininkė net pakvietė gražuolį į Sao Paolo, kad šis koncertinio turo metu palaikytų jai kompaniją.

Brazilų tinklalapis Glamurama rašė: „Visi žino, kad jie yra ficando“. Ficando portugališkai reiškia bučiuotis, glamonėtis ir įvairiai santykiauti be įsipareigojimų.

Madonnos atstovė spaudai nepaneigė gandų apie atlikėjos ir modelio romaną.
Cry Baby Cry
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 23, 2008 9:37 am

Arvydas rašo:
turiu tave nuvilti ,mes visi madonnos fanai ja mylim cantstop na ,bet jos nekabinsim ,paliksim tau Very Happy Very Happy

Labai ačiu,kad nekabinsit Madonnos nes inai mano gražiausioji moteris ir aš ją mylių.

Mantas

bigkiss
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 23, 2008 10:56 am

mane tai nervina tos visos kalbos apie meiluzius Mad Mad
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 23, 2008 11:26 am

^ Skaiciau atsiliepimus apie ta jos nauja meiluzi ir daug kas teigia, kad jis gejus ir su Madonna jie tik patapo gerais draugais Very Happy Tai kur tiesa... tai is vis nesuprasi reallyhot
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 23, 2008 3:26 pm

gerai butu Egi Very Happy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeAntr. 12 23, 2008 4:53 pm

Sveiki

Negaliu Madonnos išsižadėti dėl to,kad nubėgo pas kitą vistie aš ją labai mylių.

Myliu


Mantas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 24, 2008 5:41 pm

Sveiki

Noriu jums pasakyti,kad mano draugas sakė,kad turi Madonnos telefono numeri bet aš juo netikiu,kad isai turi Madonnos telefono numeri bet mano draugas tvirtina,kad turi Madonnos telefono numeri ir isai su Madonna kalbasi.

Mantas
iknow
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 24, 2008 8:05 pm

pirma buvo juokinga, bet kuo toliau tuo kvailiau...
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 24, 2008 9:00 pm

o mano drauge gyvena su madonna cantstop
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeTr. 12 24, 2008 9:10 pm

Mantai galiu paklausti ? na manau galiu .... aaa kiek tau metu ? lol! lol!
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeKv. 12 25, 2008 12:07 am

mantascom rašo:
Sveiki

Noriu jums pasakyti,kad mano draugas sakė,kad turi Madonnos telefono numeri bet aš juo netikiu,kad isai turi Madonnos telefono numeri bet mano draugas tvirtina,kad turi Madonnos telefono numeri ir isai su Madonna kalbasi.

Mantas
iknow

nenoriu izeisti, bet susidaro ispudis, kad tavo "draugas" nevykusiai juokauja su tavimi... tad nereiketu tiek naiviai tiketi juom...
p.s. gal geriau buk tiesiog M fanas o ne lengvai pakvaises isimylejelis... bus ir paciam lengviau...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitimeKv. 12 25, 2008 7:24 am

Arvydas rašo:
o mano drauge gyvena su madonna cantstop

Kokia drauge gyvena su Madonna? koks jos vardas?


Mantas iknow
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna ir Guy skiriasi :( :(   Madonna ir Guy skiriasi  :(  :( - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Madonna ir Guy skiriasi :( :(
Atgal į viršų 
Puslapis 67Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Madonna Lele
» Madonna b-day 2010
» Madonna "prigauta" paparaciu gatveje
» Palaikyk Madonna!
» Madonna MTV VMA Nominacija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Madonna :: Madonna Naujienos-
Pereiti į: