Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisKas naujo?Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Geriausias Madonnos albumas?

Go down 
+3
J
Rimas
Egis
7 posters

Geriausias ablumas
 The First Album
 Like a Virgin
 True Blue
 Like a Prayer
 Erotica
 Bedtime Stories
 Ray Of Light
 Music
 American Life
 Confessions On a Dancefloor
 Hard Candy
Rodyti rezultatus
AutoriusPranešimas
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimePen. 08 29, 2008 4:32 pm

Kuris is Madonnos albumu Jums geriausias? Klausotes daugiausia?

Balsuodamas gali rinktis kelis variantus ir prasau savo pasirinkima argumentuoti Wink
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimePen. 08 29, 2008 5:10 pm

man dar patiko American life del lyrisku dainu tokiu kaip Easy ride (dievinu sia daina) Very Happy Confession patiko lb visos dainos veza dar ir dbr ju klausau lyg pirma karta jos niekad neatsibosta,Candy irgi vienas is tokiu albumu Very Happy bounce bounce bounce bounce cheers cheers cheers


Paskutinį kartą redagavo Rimasss-15, Št. 08 30, 2008 7:13 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimePen. 08 29, 2008 5:16 pm

80uju geriausias man Madonnos albumas True Blue, kiekviena daina albume man patinka Smile

Bedtime Stories tikras sedervas.. kiekviena albumo daina buvo verta but singlu Smile

Ray Of Light - rock + elektronika.. visiskai naujas muzikos skambesys..

Confessions - Dance dance.. iki siol klausau si albuma ir niekaip nenusibosta Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimePen. 08 29, 2008 5:16 pm

man asmeniskai pats geriausias jos albumas confessions on a dance floor.... visos dainos jame geros I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you ir tiek kartu isklausytas, kartais galvoju kaip diskas neisdilo Very Happy Very Happy
o siaip jos albumai visi nuo 1998 iki siol labai patinka
pisipazinsiu senaja madonnos kuryba nelabai zaviuosi, tik dabar kai perdirba senas savo dainas tai jos visiskai kitaip skamba, igauna kita atspalvi, tiesiog nerealu..... tuo paciu islaiko vyresniaja karta savo fanu gretose ir uzkariauja jaunima..... jai niekas neprilygsta.... nezinau nei vieno panasaus atlikejo, kuris sugebetu tiek metu isbuti virsuneje.... dazniausiai visi uzmiega ant vieno stiliaus, o madonna pastoviai atsinaujina....
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimePen. 08 29, 2008 5:18 pm

scorpione77777 rašo:
dazniausiai visi uzmiega ant vieno stiliaus, o madonna pastoviai atsinaujina....

Visi iki vieno Madonnos albumai kitokie.. su kitokiu skambesiu.. tik Music man nlb.. kaip Ray Of Light Part 2 tongue
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
SuperstarQueen

SuperstarQueen


Pranešimų skaičius : 587
Age : 29
Šiuo metu gyvenu : Airijoje
Registration date : 2008-08-27

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimeŠt. 08 30, 2008 3:20 pm

Man tai labai patinka American Life,labai dainos fainos,pvz,American Life, Love profusion,Hollywood... t.t. beto man dar labai patinka Confessions On a Dance floor albumas,man labai patinko daina Like it or not ir tai pat How High,na ir man ziauriai patinka jos naujas albumas Hard Candy Geriausias Madonnos albumas? 00909616
Atgal į viršų Go down
http://www.madonnasuperstarqueen.blogspot.com
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimeŠt. 08 30, 2008 3:58 pm

man patinka albumas confessions on a dance floor nes tame albume dainos ritmingos manau kaip ir hard candy tik jame daugiau hip hop atspalviu. Very Happy is ankstesniu ray of light yra labai puikus.ypac dainos frozen, the power of goodbye, nothing really matters. Very Happy Very Happy Very Happy p.s.taciau visi jos albumai vienaip ar kitaip super! norisi klausyt ir klausyt Very Happy
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimeŠt. 08 30, 2008 4:49 pm

confessions on a dance floor man pats pats paciausias king ,dainos ritmingos,patinka visos dainos tongue Smile ,dar man lb patiko is american life:hollywood(tokia gera daina kad atrodo galeciau klausyti 24 valandas per para ir 7 dienas per savaite,31 diena i menesi ir 365 dienas per metus Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ),nobody knoes me ,nothing fails,zodziu irgi lb lb geras albumas Razz
Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimeŠt. 08 30, 2008 4:51 pm

man labai patinka hollywood versija is 2004 turo.....
Atgal į viršų Go down
Goodie

Goodie


Pranešimų skaičius : 110
Registration date : 2008-07-30

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimeŠt. 08 30, 2008 7:09 pm

man per sunku apsispręst Very Happy nežinau.. nesižaviu pačiais seniausiais, bet visuose kituose vis atrandu kažką naujo, vežančio...
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimePir. 10 20, 2008 9:25 am

Ziuriu mazai kas klauso senesnius Madonnos albumus.. cyclops Siulau toki dalyka: Kiekviena pirmadieni bus idetas link'as atsisiust Madonnos albuma (nuo pirmo - iki paskutinio) ir padarytas balsavimas su tomis dainomis, issrinkt nuo geriausios iki blogiausios Smile Ir taip kas savaite po nauja albuma? (per savaite manau, kaip nors spesite isklausyt albuma)Taip gal atrasite ka naujo.. ivertinsime visus M albumus ir susidarysim Madonna-LT forumo geriausiu Madonnos dainu rinkineli cyclops
Tai ar noresit tokio dalykelio? Smile Prasidetu nuo kito pirmadienio Smile
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimePir. 10 20, 2008 10:15 am

remixed224 rašo:
Ziuriu mazai kas klauso senesnius Madonnos albumus.. cyclops Siulau toki dalyka: Kiekviena pirmadieni bus idetas link'as atsisiust Madonnos albuma (nuo pirmo - iki paskutinio) ir padarytas balsavimas su tomis dainomis, issrinkt nuo geriausios iki blogiausios Smile Ir taip kas savaite po nauja albuma? (per savaite manau, kaip nors spesite isklausyt albuma)Taip gal atrasite ka naujo.. ivertinsime visus M albumus ir susidarysim Madonna-LT forumo geriausiu Madonnos dainu rinkineli cyclops
Tai ar noresit tokio dalykelio? Smile Prasidetu nuo kito pirmadienio Smile

sauni ideja Idea Idea Idea Idea Idea as uz cheers bounce
Atgal į viršų Go down
SuperstarQueen

SuperstarQueen


Pranešimų skaičius : 587
Age : 29
Šiuo metu gyvenu : Airijoje
Registration date : 2008-08-27

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimePir. 10 20, 2008 3:05 pm

Na tikrai visai nieko ideja,as taip pat uz Smile Geriausias Madonnos albumas? 02icon10
Atgal į viršų Go down
http://www.madonnasuperstarqueen.blogspot.com
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimePir. 10 20, 2008 4:16 pm

as irgi uz cheers
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimePir. 10 20, 2008 4:28 pm

remixed224 rašo:
Ziuriu mazai kas klauso senesnius Madonnos albumus.. cyclops Siulau toki dalyka: Kiekviena pirmadieni bus idetas link'as atsisiust Madonnos albuma (nuo pirmo - iki paskutinio) ir padarytas balsavimas su tomis dainomis, issrinkt nuo geriausios iki blogiausios Smile Ir taip kas savaite po nauja albuma? (per savaite manau, kaip nors spesite isklausyt albuma)Taip gal atrasite ka naujo.. ivertinsime visus M albumus ir susidarysim Madonna-LT forumo geriausiu Madonnos dainu rinkineli cyclops
Tai ar noresit tokio dalykelio? Smile Prasidetu nuo kito pirmadienio Smile
tiesiog puiku !!! as visom keturiom uz!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 11:42 am

As pasirinkau 3 savo megstamiausius ir uz juos balsavau. Tai yra: Erotica, Ray Of Light ir Confessions. Confessions pasirinkau, nes nuo jo ir prasidejo mano Madmania, Ray Of Light, nes jis labai ramus, svelnus ir labai nuosirdus albumas, kupinas jos motiniskumo; o Erotica, nes patinka jos blues-jazz-rap stiliaus laikotarpis, Erotikos dainos labai atpalaiduojancios...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Geriausias Madonnos albumas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausias Madonnos albumas?   Geriausias Madonnos albumas? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Geriausias Madonnos albumas?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kitas Geriausias Albumas
» Kaip albumas vadinos iki isleidimo?
» Geriausias Madonnos Turas!
» Geriausias Madonnos Pasirodymas!
» Naujasis Madonna albumas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Madonna :: Apie Madonna-
Pereiti į: