Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisKas naujo?Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Bla bla.. apie viska

Go down 
+10
atari
SuperstarQueen
Skirmantas
Mk
Arvydas
radwidas
simka
Rimas
Robertas
Egis
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next
AutoriusPranešimas
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimePir. 09 28, 2009 2:24 pm

sima noreciau papriestarau kad sakaj nekreipt demesio i viska, viena karta uzsileides visa gyvenima lips ant galvos.suprantama kad ira tokiu zmoniu kurie bando zmogu su trypt su purvu bet reikia nepasiduot. as ir esu nekarta gaves pastabu is draugu kaip man gali patink ta madonna ju ji sena gal tau senes patinka ir pan bet juokaidami ne taip vulgariai.kaip tavojoj situacijoj.esu madonnos fanas ir tuo didziuojuos turiu bent sioki toki uzsijemima ir duomiuosiu kaskuo, turiu zmogu i kuri as lygiuojuos,bet tai nesistengiu labai paroyt, manao tevai (labiau mama) ir galvoja kaddaugiau nk neturiu ka veik o tik dienas prie kompiuterio i madonna zet ;D o seip linkiu sekmes,laikykis ir tikrai neismesk savo 4 metu rinktos kolekcijos,tegu buna prisiminimai ,sudek i deze ir padek ;D nepasiduok ir eik pirmyn!
Atgal į viršų Go down
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimePir. 09 28, 2009 2:42 pm

nzn nei ka pasakyti ,dar i tokia situacija nepatekau ir tikiuosi nepateksiu :)o seip galvoju kad per daug viskas sureiksminta ir nereikia tau tiek imt i galva . sekmes Smile
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimePir. 09 28, 2009 3:34 pm

Kalbant abie sunkumus bunant Madonnos fanu tai yra ir man su tuo teke susidurti... kai tik pradejau dometis Madonna sulaukiau neigiamos draugu reakcijos: ,,Juk ji sene" As nej ja teisinau pries draugus nej bandziau jiems ja ipirsti kad klausytusi. Neimiau i galva ju repliku ir panasiai, na ir dbr regis viskas ok, jie zino kad man visiskai vienodai kokia ju nuomone apie M. jie nk ir nesako man dabar.. nezinau man gal dar lengviau del to kad pas mus galima sakyt ,,kaimas" ... tai kaikurie nezino net kaip ji atrodo... bet yra ir pora draugiu kurios radusios laikrastyj straipsny apie madonna tai atnesa Smile kalbant apie tavo situacija tai ji tikrai ziauri... jei pats patirciau visa laika patycias tikrai neislaikyciau, bet reikia tikrai pagalvoti apie tai, ar verta del kitu atsisakyti tai kas patinka tau ? galbut per daug demonstravai tai kad esi M fanas ir kitiems ykirejai,nes man kelis kartus draugai sake yra gal jau gana apie Madonna...linkiu labai gerai apgalvot savo sprandima...na ir jei nusprsi pradet nauja gyveinima be M....
Atgal į viršų Go down
Mk

Mk


Pranešimų skaičius : 720
Age : 29
Registration date : 2009-01-06

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 29, 2009 11:50 am

Ziauru niekada nemaniau kad del kitu zmoniu galima atsisakyti savo svajoniu ir gyvenimo budo bet tai tiesa... Tikiu kad as niekada to nepadarysiu... Visi skirtingai reaguoja i kitu replikas vieni nekreipia demesio kiti galbut net apsiverkia o dar kiti iskart velias i mustynes, tiesa pasakius as darau viska kartais nereaguoju kartais paslapcia apsiverkiu o kartais iskart soku mustis. Kaikurie zmones manes bijo tai gal tik del to neizeidineja mano dievaites Madonnos. Daznai galvodavau koks mano butu gyvenimos jei nebuciau jos fane ir tikrai jis butu bevertis... Tikiuosi rasi savo pasaukima gal net tapsi kitu fanu o gal tiesiog susiimsi ir vel grysi pas mus, juk tu cia visada laukiamas. Tevai daznai vadindavo mane beprote as sakydavau: jei taip tai veskit mane i psichiatrine, sese vadindavo mane lesbiete as atkirsdavau: as turejus daugiau bernu negu tu. Ir su laiku viskas susitvarke klasiokai kurie gave i galva nieko nesako kiti siaip kanors grazaus pasako ir pan. Na o tau SEKMES ir manau kad savo siu 4 metu niekada gyvenime nepamirsi ir galvosi kaip tau buvo faina siam forume ir kokios buvo geros M dainos. bigkiss
Atgal į viršų Go down
Skirmantas




Pranešimų skaičius : 324
Age : 32
Registration date : 2009-07-13

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 30, 2009 12:56 pm

Aš visiems pristariu... Man irgi taip buvo, tik ne dėl Madonnos, bet dėl to, kai man buvo užėjus Eurovizijos manija. Suprantu tave, Radwidai... Šaiais laikais žmonės žiaurūs... Ką ir bepasakysi...
Atgal į viršų Go down
Mk

Mk


Pranešimų skaičius : 720
Age : 29
Registration date : 2009-01-06

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 4:29 pm

Dabar visi cia rasykit savo pasiaiskinimus kodel retai naudojates siuo forumu arba nerasot ir jusu nuomone kodel forumas greit uzmigs bei kaip manot kokiu budu galima isspresti sita beda juk zmones sis forumas tok vienintelis Lietuvoje jumpy Big Eyes
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 5:35 pm

^ Manau forumas visad pagyveja pries ivyxtant kazkam naujam.. turui, albumui, klipui.. Smile bet nlb suprantu, kodel niekas be manes neimeta jokios naujienos:) visas iseigines nebuvau namie..tai niekas nieko ir neimete ;((
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Mk

Mk


Pranešimų skaičius : 720
Age : 29
Registration date : 2009-01-06

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimePir. 10 05, 2009 11:26 am

Na jeigu Madonna nieko naujo nemasto tai mes galim kanors sugalvot Naj Koki konkursa susitikima ar dar kanors jumpy As tik siulau... Jei kas turit kokiu minciu rasykit Hmmmm
Atgal į viršų Go down
Skirmantas




Pranešimų skaičius : 324
Age : 32
Registration date : 2009-07-13

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimePir. 10 05, 2009 6:57 pm

Aš čia esu retas lankytojas, bet tik dįl to, kad niekas į mano komentarus nei atsako, nei parašo. O šiaip tai naujienų dažnai randu ir galėčiau čia rašyt, bet gi... Bet lankausi čia dažnai paskaitinėti, ką rašinėjat...
Atgal į viršų Go down
Mk

Mk


Pranešimų skaičius : 720
Age : 29
Registration date : 2009-01-06

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 06, 2009 11:38 am

Juk ne visi ten atrasineja arba komentuoja ka parasei o paskaito ir viskas man irgi taip buvo bet kaip matai daugiau beveik niekas cia neraso tai su savim pasirasinet galiu uztat Very Happy Cia raso daug tie kurie neturi ka veikt ir nori parasyt savo nuomone o kiti raso tik jeigu randa ka svarbaus arba jeigu tam zmogui uzduodamas klausimas bent jau as taip manau Ill Hmmmm
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 06, 2009 12:14 pm

Skirmantas rašo:
Aš čia esu retas lankytojas....<... >... Bet lankausi čia dažnai paskaitinėti, ką rašinėjat...
na va atsakiau Razz Very Happy na tai jeigu randi kokia naujiena idek Bla bla.. apie viska - Page 2 536891 Bla bla.. apie viska - Page 2 536891 lauksim Very Happy
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 06, 2009 3:35 pm

as taj sitam forume bunu kiekviena diena,bet kai pamatau kad nieko gera nei vienos naujos zinutes taj ilgaj ir nebunu Very Happy ;D
Atgal į viršų Go down
Skirmantas




Pranešimų skaičius : 324
Age : 32
Registration date : 2009-07-13

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 06, 2009 3:36 pm

Na tai jeigu taip sakot, tai ieškosiu ir kelsiu...
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 06, 2009 4:35 pm


eina sau kaip panasi i tikra madonna!
Atgal į viršų Go down
Mk

Mk


Pranešimų skaičius : 720
Age : 29
Registration date : 2009-01-06

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 06, 2009 5:23 pm

Nu tikrai panasi scratch Very Happy bet gal taip atrodo tik del sukuosenos ir sukneles nes bent jau man tai veido normalei nesimato kruta ji labai Very Happy cantstop Is kur ji gavo ta suknele? Einam sumusim prrr cantstop cantstop cantstop
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 07, 2009 11:32 am

Patikslinsiu PANASUS - cia vyras Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Skirmantas




Pranešimų skaičius : 324
Age : 32
Registration date : 2009-07-13

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 07, 2009 11:49 am

Geras... Bla bla.. apie viska - Page 2 309607 Bet negeresnis už tą su Lady Gaga.
Atgal į viršų Go down
Mk

Mk


Pranešimų skaičius : 720
Age : 29
Registration date : 2009-01-06

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 07, 2009 2:10 pm

OMG!!! Niekada nebuciau pagalvojus cantstop cantstop cantstop
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 07, 2009 3:06 pm

omg rimtaj Boom net nebuciau pagalvojes kad cia vyras Boom Boom
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 3:00 pm

Atgal į viršų Go down
Skirmantas




Pranešimų skaičius : 324
Age : 32
Registration date : 2009-07-13

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 3:01 pm

OMG... ČIA VISKAS RIMTAI??? Bla bla.. apie viska - Page 2 821136
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 3:01 pm

taip taip ir beto jis da te gyvas guleto ant operacines stalo Boom
Atgal į viršų Go down
Skirmantas




Pranešimų skaičius : 324
Age : 32
Registration date : 2009-07-13

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 3:09 pm

O siaubas. Jei man taip būtų (neduok Dieve), tai paprašyčiau, kad kuo greičiau mane nušautų.
Atgal į viršų Go down
Robertas

Robertas


Pranešimų skaičius : 839
Age : 31
Registration date : 2009-04-09

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:38 pm

taj jau tikrai as ir viso neperzejau iki galo nes man per ziauru,net negalejau pazet viso.. afraid afraid
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 37
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 7:22 pm

as mates sita.. bet reikejo parasyt, kad ziaurus video idedant i foruma:)
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Sponsored content





Bla bla.. apie viska - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bla bla.. apie viska   Bla bla.. apie viska - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Bla bla.. apie viska
Atgal į viršų 
Puslapis 233Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bla bla.. apie viska
» knygos apie madonna
» geriausi internetiniai psl apie Madge
» Kitu atlikeju dainos apie Madonna
» Madonna pranesa apie Mergaiciu mokykla Malavyje

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Apie Viska.. :: Fanai-
Pereiti į: