Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisKas naujo?Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kokia auditorija klauso Madonnos?

Go down 
+2
Rimas
domukas
6 posters

Kas daugiau klauso Madonnos ?
Merginos
Kokia auditorija klauso Madonnos? Vote_lcap21%Kokia auditorija klauso Madonnos? Vote_rcap
 21% [ 3 ]
Vaikinai
Kokia auditorija klauso Madonnos? Vote_lcap21%Kokia auditorija klauso Madonnos? Vote_rcap
 21% [ 3 ]
Tiek vaikinai, tiek merginos
Kokia auditorija klauso Madonnos? Vote_lcap57%Kokia auditorija klauso Madonnos? Vote_rcap
 57% [ 8 ]
Madonnos neklausau :P
Kokia auditorija klauso Madonnos? Vote_lcap0%Kokia auditorija klauso Madonnos? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 14
 
Back

AutoriusPranešimas
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimePir. 04 13, 2009 6:36 am

Sveiki study iskilo man toks klausimas, pamaniau kad reiketu pasidometi . Kaip manot Madonnos daugiau klauso merginos ar vaikinai ? Vakar snekejausi su viena mergina ir kai snekejom apie muzika as pasakiau kad man patinka Madonna kaip atlikeja , jos dainos, remixai per turus ir t.t. Ji sako kad keista nes kiek ji bernu pazista niekas neklauso Madonnos Boom Nustebino toks poziuris. Manau kad daugelio grotuvuose tiek vaikinu tiek merginu skambejo 4 minutes arba give it 2 me jei ne orginali versija tai bent jau remixas ir pan. Ka jus manot apie tai ? Dar vienas juokingas jos komentaras, as jai sakau pasziurek youtube.com per jos konca kiek vyriskosios auditorijos susirenka, ji man sako tai cia merginos ir savo vaikinus vedasi Very Happy kazin jei vaikinui nepatiktu madona ar jis moketu 500 lt uz bilieta prie pat scenos kad galetu kartu su mergina koncerta stebet Very Happy lauksiu jusu nuomoniu apie tai Laughing
Atgal į viršų Go down
Rimas

Rimas


Pranešimų skaičius : 1680
Age : 31
Registration date : 2008-08-23

Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimePir. 04 13, 2009 7:53 am

manau tiek vaikinam tiek merginom ji patinka Naj o del 4 minutes ir give it 2 me tai manau kone paskekviena buvo kas klausosi muzikos juk cias geriausi sio albumo singlai taipat kaip buvo galima anksciau kone paskiekviena grotuve, telefone at kompiuterije pamatyti, isgirsti sorry,jump ar hung up Mmmm
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimePir. 04 13, 2009 8:47 am

Tiesa sakant daugiau vaikinu Madonnos fanu zinau.. Bet ir tuos vaikinus dar i dvi grupes reiketu skirstyt, bet cia visai kita tema Smile

Musu forumas neatvaizduos tikros padeties, nes imtis - musu nariu skaicius per mazas, bet lets try Wink
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Arvydas

Arvydas


Pranešimų skaičius : 918
Age : 32
Registration date : 2008-08-05

Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimePir. 04 13, 2009 8:58 am

geras klausimas cantstop seip tai manau ,kad daugiau merginu ,o kodel nzn ,bet paziurejus koncertus tai negalima isskirti ,kad yra zymiai daugiau to ar to No no
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 34
Registration date : 2008-05-24

Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimePir. 04 13, 2009 10:23 am

cia labai sudetingas klausimas. manau jos muzikos daugiau klauso merginos, nes ji tokia lengva, paprasta, na popsas, o vaikinai< aisku ne visi, bet daugumai manau popsas nelabai patinka. jiem geriau rokas, hip hopas ar r&b manau. o jau i koncertus eina manau mazdaug 50% vaikinu, 50% merginu. Very Happy
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimePir. 04 13, 2009 5:38 pm

rimas >>> sutinku su tavim Very Happy
remixed224 >>> o i kokias grupes reiketu skirstyti tuos vaikinus ? gejus , negejus ? Very Happy Razz scratch study
Arvydas >>> nesakau kad koncertuose daugiau vaikinu bet ju tikrai netruksta Very Happy pirmose eilese visad matyti tiek merginu tiek vaikinu cia ne britney spears i kurios koncus daugiausia merginos eina Very Happy Razz
simka >>> nesakyciau kad jos muzika tokia lengva kaip tu ivardijai , bent jau paskutinis albumas tikrai ne Wink american life ir kietas riesutelis buvo Wink aisku nesneku pvz apie daina love profusion is sio albumo gal ji labiau moteriska Very Happy bet kad ir ta pati american life tai repo prieskoniu turi Very Happy i drive my mini cooper and I feel super duper Very Happy
as jau nesneku kokie remixai per turus padaryti ir siaip garsiu DJ suremixuoti Wink taip kad drisciau nesutikti su tavo nuomone, nesakau man patinka r&b kartais ir house paklausau bet madonna ne ka prastesne Wink tiek muzika tiek savo dainu zodziais ;P
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimePir. 04 13, 2009 6:21 pm

As manau kad ir vaikinai ir merginos klausosi vienodai, bet is tikruju tai manau nei vienas is musu nezino realios situacijos.
Atgal į viršų Go down
domukas

domukas


Pranešimų skaičius : 78
Age : 31
Šiuo metu gyvenu : Šilutė
Registration date : 2009-03-08

Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimePir. 04 13, 2009 6:44 pm

Torontario >>> man statistika neidomi , man idomi jusu nuomone ka jus apie tai manot Very Happy man isvis kvaila kai zmones vienus atlikejus priskiria tik merginoms arba tik vaikinams arba vyresnio ar jaunesnio amziaus zmonems Very Happy boss kvaila... muzika skonio reikalas Sventas turiu klasioku kurie tik house muzikos klausosi , bet pvz man tokia nepatinka nebent kokie isskirtiniai gabalai , koks idomumas klausytis dainos kai per ja tris zodzius pasako Very Happy ir vien bumcika leidzia
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 34
Registration date : 2008-05-24

Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 6:52 am

aisku remixu yra labai geru ir turo dainos stipriai skiriasi nuo cd versiju, bet manau zmonem susidares toks vaizdas, kad jei kalusai m tai tau patinka lengvas popsas ar kazkas pan. kurie jos neklauso juk nezino kiek ir kokiu remixu ir pan galima paklausyti Naj
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 7:00 am

Kas nesupazines su muzika is vis gal ir sako, kad lengvas popsas, nes Madonnos muzikoje labai ivairiu stiliu galima atrast..Electro, TripHop, Dance, Pop, Rock, Punk - Rock, Rnb, Hip Hop...
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 12:44 pm

na idomia tema cia uzvedet..
mano nuomone 50/50... tik is vaikinu 50 procentu apie kokia 25% gejai... nes gi M anksciau labai palaike geju teises ir panasiai, del to ir fanu turi nemazai... bet kaip jau ir minejot stereotipu cia neimanoma nustatyti, visu muzikos skoniai skirtingi... o ziurint kokia publika renkasi i koncertus tai tikrai misri, drasiai galiu sakyt kad 50/50...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 7:01 pm

atleisk, bet as tikrai nepasakoju jokios statistikos.
man nesvarbu kas kokios muzikos klausosi, man svarbiausia, kad man patinka ta muzika ir as jos klausausi. muzika yra universali kalba, kuria gali suprasti bet kas. as taip manau ir tai yra mano nuomone.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokia auditorija klauso Madonnos? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia auditorija klauso Madonnos?   Kokia auditorija klauso Madonnos? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kokia auditorija klauso Madonnos?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Madonnos grozio paslaptis
» Madonnos zaidimai
» Geriausias po Madonnos
» Geriausias Madonnos Turas!
» Geriausias Madonnos albumas?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Madonna :: Apie Madonna-
Pereiti į: