Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisKas naujo?Latest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Musu Kolekcijos =)

Go down 
+11
Mk
< Evelina >
domukas
Rimas
eglute xD
Goodie
simka
Egis
Arvydas
J
SuperstarQueen
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutoriusPranešimas
Mk

Mk


Pranešimų skaičius : 720
Age : 29
Registration date : 2009-01-06

Musu Kolekcijos =) - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musu Kolekcijos =)   Musu Kolekcijos =) - Page 9 Icon_minitimePen. 04 06, 2012 6:31 am

Man albumus dažniausiai sesės perka Very Happy Dabar labai noriu paveikslo iš drobės su Madonna, mėnesio gale turėčiau pasidaryt, dabar sunkiausia išsirinkti paveiksliuką lol!
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Musu Kolekcijos =) - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musu Kolekcijos =)   Musu Kolekcijos =) - Page 9 Icon_minitimePen. 04 06, 2012 7:14 am

As vakar namo atejes jau radau pasto dezutej MDNA cheers
Laukiu kada GGW isleist singla ir dar pildysiu kolekcija Very Happy
Gimtadienio proga draugu prasysiu MDNA LP :DD
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Musu Kolekcijos =) - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musu Kolekcijos =)   Musu Kolekcijos =) - Page 9 Icon_minitimePen. 04 06, 2012 7:18 am

Jurate rašo:
Smile sveikinimai pasipildzius kolekcija Wink
tai mano pirmasis klausytas madonnos albumas Smile pries tai nezinojau kad madonna dainavo tokias dainas kaip human nature, beautiful stranger, frozen, ray of light Very Happy Very Happy Very Happy juokas ima dabar prisiminus Very Happy Very Happy Very Happy

Bet zinok ir dabar as dar sutinku tokiu zmoniu:D
Cia Madonna?? Cia mano megstamiausia daina, bet nezinojau, kad Madonna dainuoja ;DD

Atismenu kaip vienas fanas (jau amziuje) skundesi nuejes i Re- Invention tura. Madonna uztrauke savo senas dainas kaip Burning Up / Material Girl ir kazkokios merginos salia jo stovincios pradejo klykt: "OMG!! She's singing unreleased songs!" Tai kai kam senos Madonna dainos yra visiskai naujos ir pirma kart is vis isgirstos Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Musu Kolekcijos =) - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musu Kolekcijos =)   Musu Kolekcijos =) - Page 9 Icon_minitimePen. 04 06, 2012 9:20 pm

ir tave sveikinu su kolekcijos papildymu Wink
man kazkaip kaupimo manija yra praejus, nezinau kiek tesis, bet kolkas tenkinuosi iTunes Smile
noreciau tik ta izymiaja knyga isigyti, bet tokia atrast dabar sunku, o ir kainos nemazos...


na o del dainu nezinojimo tai nestebina manes, pati gi nezinojau ir buvau labai nustebinta... atklydo pas mane The Drowned World Tour DVD ir zadejau net neziuret, nes gi nuostata buvo kad palaidune Madonna, kam svaistyt laika ir jos koncerta ziuret... ber likau labai nustebinta, kai 80% dainu zinojau, girdetos buvo ir man patinkancios... o koks sou!!! po to ir prasidejo cd perklausos, dvd perziuros ir manija isibegejo Very Happy
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Musu Kolekcijos =) - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musu Kolekcijos =)   Musu Kolekcijos =) - Page 9 Icon_minitimeŠt. 04 07, 2012 12:34 pm

Jei i ta pacia tema tai ana diena drauge,kuri zino jog domiuosi Madonna, bet pati ja visai nesizavi, atsiuncia sms: Madonna fui fui fui Very Happy as jai sakau kas tau cia dabar?:DD sako dainuoja per radija:D sakau kokia daina? sako nezinau:D sakau,bet kazkaip zinai,kad Madonna:D Kaip pati Madonna atrodo sake,kad jai labiausiai patinka fanai,kurie yra nusistate pries ja:D ech visokiu yra, visokiu reikia:))))
Atgal į viršų Go down
Mk

Mk


Pranešimų skaičius : 720
Age : 29
Registration date : 2009-01-06

Musu Kolekcijos =) - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musu Kolekcijos =)   Musu Kolekcijos =) - Page 9 Icon_minitimeSk. 04 08, 2012 7:10 am

Madonna fui fui fui cantstop Prajuokino labai kažkodėl Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Na mano draugai tai jau įprato prie M Very Happy Jie nori nenori sužino viską apie ją :> Dar pamenu vieną kart, draugas pas mane buvo, aš užsileidus Madonnos dainas buvau ir tėtis pradėjo dainuot Very Happy Draugas sako tėčiui: jūs irgi jau Madonnos fanas? Tėtis: čia jau nori nenori būsi Very Happy Smile Smile
Atgal į viršų Go down
simka

simka


Pranešimų skaičius : 2707
Age : 35
Registration date : 2008-05-24

Musu Kolekcijos =) - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musu Kolekcijos =)   Musu Kolekcijos =) - Page 9 Icon_minitimeSk. 04 08, 2012 10:23 am

Mane taip pat tuo metu prajuokino Smile Patinka man padiskutuoti ar truputeli pasigincyti su kitais sita tema:D Fainas tetis jeigu zodzius zino:D Tai ne mano,kuris sako,kad ji tik pora dainu turi ir vis tas pacias per tv galima pamatyti:D
Atgal į viršų Go down
Egis
Admin
Egis


Pranešimų skaičius : 3789
Age : 36
Šiuo metu gyvenu : Vilniuje
Registration date : 2008-05-22

Musu Kolekcijos =) - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musu Kolekcijos =)   Musu Kolekcijos =) - Page 9 Icon_minitimeAntr. 05 08, 2012 12:38 pm

Štai kokia dovana nuo draugų papildė mano kolekciją cheers cheers

Musu Kolekcijos =) - Page 9 M_phot10
Atgal į viršų Go down
https://madonna-lietuva.forummotion.com
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Musu Kolekcijos =) - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musu Kolekcijos =)   Musu Kolekcijos =) - Page 9 Icon_minitimeSk. 11 18, 2012 7:56 pm

Atiduodu knyga Madonna - An intimate Biography by J. Randy Taraborrelli 2002 edition, nes pati turiu 2008 edition

Jei domina rasykit PM cia arba i Facebooka Smile

Musu Kolekcijos =) - Page 9 Dsc0028ka

Atgal į viršų Go down
J




Pranešimų skaičius : 2161
Registration date : 2008-08-24

Musu Kolekcijos =) - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musu Kolekcijos =)   Musu Kolekcijos =) - Page 9 Icon_minitimePir. 11 19, 2012 6:48 pm

knyga jau atiduota, Arvydas pirmasis susisieke su manim Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Musu Kolekcijos =) - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Musu Kolekcijos =)   Musu Kolekcijos =) - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Musu Kolekcijos =)
Atgal į viršų 
Puslapis 99Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Kokia ziema musu laukia?
» musu nuomone: Geriausias M video

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Apie Viska.. :: Fanai-
Pereiti į: